Nuotr. Scanpix-USA Today
  • „Nuggets“ namuose 108:90 įveikė „Spurs“ klubą

• Donatas Motiejūnas per 6 minutes surinko 2 taškus ir 3 atkovotus kamuolius

• Denverio ekipa seriją užbaigti gali jau ketvirtadienį

Denverio „Nuggets“ ekipa namuose 108:90 (26:19, 27:23, 32:21, 23:27) įveikė San Antonio „Spurs“ klubą ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje į priekį išsiveržė 3-2.

GM: 7

San Antonio ekipos marškinėlius vilkintis Donatas Motiejūnas šiose rungtynėse ant parketo žengė ketvirtajame kėlinyje ir žaidė 6 minutes.

Per jas lietuvis pelnė 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko vieną rezultatyvų perdavimą.

Visgi Motiejūnas rungtynėse jau nebegalėjo nieko pakeisti – įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Spurs“ atsilikinėjo 69:99.

Nugalėtojų gretose žibėjo Nikola Jokičius, surinkęs 16 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus.

Jamalas Murray Denverio klubui taip pat pridėjo 23 taškus, Willas Bartonas – 17.

San Antonio ekipai DeMaras DeRozanas ir LaMarcusas Aldridge'as pelnė po 17 taškų.

„Manau, mums reikia geriau atrodyti pirmuosiuose kėliniuose ir jų metu ne tik intensyvumu bei energija prilygti varžovams, bet juos pranokti.

Turime būti pasirengę smogti pirmi ir tikėtis, jog tai mums padės geriau startuoti rungtynėse“, – po mačo kalbėjo DeRozanas.

Jei „Nuggets“ kitose rungtynėse iškovotų dar vieną pergalę, tai būtų jų pirmoji laimėta atkrintamųjų serija per pastarąjį dešimtmetį.

„Nuggets“: Jamalas Murray 23, Willas Bartonas 17, Nikola Jokičius (11 atk. kam., 8 rez. perd.) 16, Gary Harrisas 15, Paulas Millsapas 14.

„Spurs“: LaMarcusas Aldrige'as ir DeMaras DeRozanas po 17, Jakobas Poeltlas ir Derrickas White'as po 12.