• „Rytas“ savo aikštėje 80:74 palaužė „Pieno žvaigždes“

• Antrajame kėlinyje Skučas užsidirbo nesportinę ir techninę pražangas bei buvo išvarytas iš aikštės

• Sezono mačą sužaidęs Butkevičius pelnė 19 taškų, atkovojo 11 kamuolių bei surinko 31 naudingumo balą

Antrąją vietą Lietuvos krepšinio lygoje apleidęs Vilniaus „Rytas“ (24-8) vos nepatyrė dar vienos nesėkmės ir tik po atkaklios kovos 80:74 (15:27, 22:12, 20:13, 21:22) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16-17).

19
31
100%
4/4
11

Trečiadienio vakarą aistrų netrūko ir aikštėje, ir už jos ribų.

Dar neprasidėjus rungtynėms ištikimiausia „Ryto“ sirgalių grupė „B Tribūna“ dėl konflikto su klubo vadovybe nusprendė palikti areną, tad joje buvo tylu.

Ant parketo emocijas, kaip įprastai, kurstė sostinėje švilpimu pasitiktas Žygimantas Skučas.

Jis antrajame kėlinyje užsidirbo techninę bei nesportinę pražangas ir buvo išvytas iš aikštės.

Dvikovą geriau pradėjo svečiai, kurie jau antrojo ketvirčio pradžioje buvo įgiję 14-os taškų pranašumą (29:15), tačiau vilniečiai dar iki pertraukos spėjo skirtumą apkarpyti iki dviejų taškų – 37:39.

Po pertraukos toliau ant parketo vyko atkakli kova, o mačo nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis minutėmis.

Likus žaisti beveik dvi minutes, Vytautas Šulskis tritaškiu metimu sumažino pasvaliečių atsilikimą iki minimumo (72:73), o Arnas Butkevičius į tai atsakė dėjimu iš viršaus – 75:72.

Prieš prasidedant paskutinei dvikovos minutei, Yannickas Franke dar kartą sumažino svečių atsilikimą iki vieno taško (74:75), tačiau kitoje atakoje Arciomas Parachouskis pelnė taškus su pražanga, o D.J. Seeley dvitaškis įtvirtino sostinės klubo pergalę – 80:74.

Fantastiškas rungtynes sužaidė Butkevičius, kuris nugalėtojams per 34 minutes pelnė 19 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir surinko 31 naudingumo balą. Pastarieji du rodikliai –geriausi puolėjo šį sezoną.

„Rytas“: Arnas Butkevičius 19 (11 atk. kam., 31 naud. bal.), Arciomas Parachouskis (9 atk. kam.) ir Eimantas Bendžius po 13, Derekas Needhamas (8 rez. perd.) ir D.J. Seeley po 11.

„Pieno žvaigždės“: Jay Threattas 17, Yannickas Franke 13, Vytautas Šulskis 11, Tomas Lekūnas 10.