Maskvos CSKA Eurolygos ketvirtfinalio serijoje antrą kartą atsidūrė pirmaujančių vaidmenyje.

56%
5/9
67%
4/6

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai išvykoje 84:77 (28:18, 18:21, 16:20, 20:18) palaužė Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 2-1.

Ketvirtosios serijos rungtynės įvyks penktadienį Vitorijoje 21 val. 30 min. Šios poros laimėtojas pusfinalyje susitiks su Madrido „Real“ klubu.

Dvikovą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie antrojo kėlinio pradžioje jau turėjo dviženklę persvarą (31:18), tačiau vėliau „Baskonia“ stabilizavo įvykius aikštėje ir prieš lemiamą ketvirtį atsilikinėjo vos trimis taškais – 59:62.

Likus šešioms minutėms iki mačo pabaigos, komandas skyrė vos vienas taškas (70:71), tačiau tuomet CSKA laimėjo atkarpą 8:1 ir įgijo apčiuopiamą pranašumą – 79:71.

Šeimininkai mačo pabaigoje dar bandė naudoti pražangų taktiką, tačiau svečiai užtikrintai realizavo baudų metimus ir iškovojo pergalę – 84:77.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė Nando De Colo. Prancūzas per 27 minutes pelnė 28 taškus (5/9 dvit., 4/6 trit., 6/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

Velimiro Perasovičiaus treniruojamos komandos neišgelbėjo ir galingą dvigubą dublį surinkęs Vincentas Poirier. Aukštaūgis per 30 minučių pelnė 19 taškų (7/10 dvit., 5/7 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir surinko 34 naudingumo balus.

Šiose rungtynėse vienas iš dvikovos arbitrų buvo lietuvis Gytis Vilius.

„Baskonia“ puolėjas Tadas Sedekerskis buvo registruotas mačui, tačiau nuo atsarginių žaidėjų suolelio nepakilo.

„Baskonia“: Vincentas Poirier 19 (15 atk. kam., 34 naud. bal.), Darrunas Hilliardas 13, Johannesas Voigtmannas 12.

CSKA: Nando De Colo 28 (4/6 trit., 6/6 baud., 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 32 naud. bal.), Corry Higginsas 11, Kyle'as Hinesas ir Willas Clyburnas po 10.