• Stambulo klubas ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 2-1

• Larkinas nugalėtojams pelnė 30 taškų

• Micičius „Anadolu Efes“ ekipai surinko 14 taškų bei atliko 8 rezultatyvius perdavimus

• Pangosas šeimininkams taškų nepelnė

Stambulo „Anadolu Efes“ Euorolygos ketvirtfinalio rungtynėse nutraukė „Barcelonos“ 13-os iš eilės namuose iškovotų pergalių seriją.

30
34
86%
6/7
100%
2/2

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 102:68 (26:20, 26:19, 32:18, 18:11) sutriuškino „Barcą“ ir ketvirtfinalio serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 2-1.

Iki šio mačo Svetislavo Pešičiaus treniruojama ekipa savo aikštėje paskutinį kartą buvo pralaimėjusi sausio 25-ąją, kuomet pergalę iš Katalonijos sostinės išsivežė Maskvos CSKA krepšininkai.

Trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse šeimininkai po pertraukos išgyveno tikrą košmarą.

Trečiojo kėlinio viduryje katalonai atsilikinėjo vos penkiais taškais (50:55), tačiau tuomet Turkijos klubas 13-os minučių atkarpą laimėjo 45:12 (100:62) ir iškovojo įspūdingą pergalę – 102:68.

Šiose rungtynėse „Anadolu Efes“ demonstravo fantastišką pataikymą iš žaidimo, kuomet įmetė 26 dvitaškius iš 35 bandymų (74,3 proc.) bei 14 tritaškių iš 32 metimų (43,8 proc.).

Taip pat Atamano auklėtiniai atliko 25 rezultatyvius perdavimus, suklydo 7 kartus bei surinko 129 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Shane'as Larkinas. Amerikietis per 24 minutes pelnė 30 taškų (5/5 dvit., 6/7 trit., 2/2 baud.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 34 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Vasilije Micičius per 31 minutę pelnė 14 taškų (3/7 dvit., 2/4 trit., 2/2 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 18 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose naudingiausiai rungtyniavo 13 taškų pelnęs (5/5 dvit., 1/2 trit., 0/1 baud.) ir 17 naudingumo balų surinkęs Adamas Hanga.

Daugiausia pataiko: Kyle Kuric

Kitas buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per 23 minutes nepelnė nė taško (0/3 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud.). Kanadietis atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 0 naudingumo balų.

Ketvirtosios serijos rungtynės įvyks penktadienį Barselonoje 22 val. Šios poros laimėtojas pusfinalyje susitiks su Kauno „Žalgirio“ ir Stambulo „Fenerbahče“ ketvirtfinalio serijos nugalėtoju.

„Barcelona“: Adamas Hanga 13, Kyle'as Kuricas 12, Ante Tomičius 11.

„Anadolu Efes“: Shane'as Larkinas 30 (5/5 dvit., 6/7 trit., 34 naud. bal.), Vasilije Micičius (8 rez. perd.) ir Tiboras Pleissas po 14, Adrienas Moermanas 13, Krunoslavas Simonas 11 (8 rez. perd.), Bryantas Dunstonas 10 (5/5 dvit., 10 atk. kam., 25 naud. bal.).