Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios taurės ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai namie 87:84 (24:18, 17:23, 23:25, 25:18) įveikė „Šiaulių“ ekipą. Šios poros nugalėtojas pateks LKF taurės finalo ketvertą.

Kėdainiečiai svečius palaidojo savo taikliais tritaškiais. Jie į Šiaulių komandos krepšį krito tada, kada labiausiai buvo reikalingi. Povilo Šakinio taiklūs tolimi metimai ne kartą iš vietų pašokdino šeimininkų aistruolius, o rungtynėms pasibaigus pelnytai buvo apdovanoti plojimais.

Susitikimo pradžioje žaidimą iki pirmo kėlinio pabaigos valdė šiauliečiai. Pirmajame kėlinyje likus žaisti pusantros minutės „Nevėžio“ žaidėjas Žydrūnas Stankus po taiklaus dvitaškio ir baudos persvėrė rezultatą savo komandos naudai 18:17. Nuo šios akimirkos šeimininkų persvara pamažu augo, kol ketvirčiui baigiantis pasiekė 6 taškus – 24:18.

Antrajame kėlinyje vyko atkakli ir permaininga kova. Vienu tašku pirmavo tai viena, tai kita komanda. Didžioji pertrauka, nežiūrint nuovargio, buvo pasitikta tarsi atvertus naują švarų lapą – 41:41 – tokį rezultatą švieslentė rodė po dviejų kėlinių.

Trečiajame kėlinyje „Nevėžio“ metikai parodė tikrą šou. Vienas po kito Povilo Šalinio tritaškiai, skrodę šiauliečių krepšį ne tik aikštelėje kėlė sumaištį. Tačiau „Šiaulių“ ekipa nebuvo linkusi pasiduoti. Jie atsakydavo taikliais metimais ir trečią kėlinį užbaigė įsiveržę į priekį 64:66.

Dvikovos finale šeimininkai tvirtai parodė, jog yra verti pergalės. 10 taškų persvarą „Nevėžis“ pasiekė sužaidus 5 minutes ir 20 ketvirtojo kėlinio sekundžių. Tačiau susitikimo laikui baigiantis šį pranašumą svečiai kiek pamažino.

„Nevėžis“: Povilas Šakinis 23 (7/11 tritaškių), Žydrūnas Stankus 15, Aidas Viskontas 13 (7 rez. perd.), Valdas Vasylius 10 (11 atk. kam.), Benas Veikalas ir Audrius Mineikis po 7, Gintaras Leonavičius ir Povilas Butkevičius po 6.

„Šiauliai“: Mantas Ruikis ir Aurimas Kieža (10 atk. kam.) po 18, Antonio Grantas 15, Artūras Masiulis 10 (10 atk. kam.), Gediminas Maceina 8, Vaidas Pauliukėnas 6, Jose Olivero 5, Virginijus Praškevičius 4.

Po šių varžybų kėdainiečių komandos strategas Gintaras Leonavičius sakė, jog pergalę lėmė gera gynyba ir puikus pataikymas.

„Povilo Šakinio tritaškiai tarsi bombos naikino varžovus. Džiaugiamės, kad pirmajame susitikime laimėjome. Stengsimės tą patį pasiekti ir Šiauliuose“, – sakė Leonavičius.

„Šiaulių“ ekipos treneris Robertas Kuncaitis pažadėjo, kad kitame susitikime būtinai atsirevanšuos.

Atrinkti (0) Visi (20)
Lucky
bet pamasciau kad newezis su siauliai zymiai stipresni nei neptunas ir suduwa taj galejo newezis su suduwa o siauliai su neptunu butu idomiau ziuret nes db tarkim newezis kristu nors to nenoreciau ir siauliai patektu su kokiu neptunu finaliniame ketwerte kowotu o newezis tai tikraj stipresnis uz neptuna tai nesamone gawosi;[[[[[[
2008-02-01
+1
Lucky
Mldc nevezis as uz ji tikiuosi kad nevezis ir antras rungtynes laimes ir tai realu bet reiks pasistengt nes Siauliai stipri komanda bet pagal sawo biudzeta arena ir zaideju lygi galetu lengwiau laimet pries newezi bet matau siauliai neisnaudoja to ka turi jei newezis tiek turetu kiek siauliai toki dideli finansawima manau kad ir pries zalgiri galetu laimet o db mazo miesto komanda kowoja su didmiesciu komandomis tai tikraj ji nusipelne sitos pergeles;]
2008-02-01
kai per savaite vos ne 3 varzybos tai nera kada ilsetis. linkek ne linkejes, bet nelaimesit :)
2008-01-30
+2
Mixis
Tas ulebas buvo antradieni o zaidem penktadieni jei naklystu. Pasiilsejimui buvo laiko :) Bje koks skirtumas ar tu lkl zaidi ar uleb vistiek kovoji tai pat. Tik gal nusiteikimas kitoks. Beje as jau aiskinau ir Nevezio padeti. Mes neturim aukstaugio irr tai laimejom. Beje Nevezis pasistiprino dar tai jum sekmadieni bus sunku kovoti. Ir linkiu pralaimejimo :D
2008-01-30
-5
tada kiek pamenu antradieni buvo zaide sunkias varzybas ULEBe , nuovargis manau suvaidino lemiama faktoriu tose varzybose. tada zaide 3imis frontais, varzybu daug tokiu pralaimejimu neisvengsi. dar nenusiteike tinkamai dvikovai.o nevezis buvo susikaupes ir laimejo. nestabilus tie siauliai, bet kai reikia jie suzaidzia :)
2008-01-30
-2
Mixis
Slamstastika

Man atrodo pamirsai kai Kedainiuose zaidet lkl ir gavot 73:66 . Tada neturejot tik vieno zaidejo is startinio penketo :) Kaip tai pateisinsi?
2008-01-30
-1
krapiukas

nenuvertinu, norejau kad butu finaliniam ketverte, bet kvaila sistema jau ketvirfinali suvede, tai teks cia juos pasalint. bent priesinos :)
2008-01-30
+2
Mixis

man idomu kaip tavo tas nevezis atrodytu be 3iju startinio penketo zaideju. sutrype vietoj butu.
2008-01-30
-1
Mixis
Oj kai kurie is jusu cia tuos traumuotus zaidejus kaltina kad praloset. Nepamiskit kad zaidet 9(Siauliai) pries 8(Nevezis) . Be to Nevezi nera aukstaugio o Siauliai turi. Dar pas mus vienas zaidejas traumuotas o kitas tik i po traumos gryzes. Tai galima sakyti 7 zaide uz Nevezi. Be to yra naujas zaidejas kuris dar nera priprates prie komandos. O iki kitu rungtyniu dar yra laiko tad nenustebciau jei Neezis ir ten pakrautu malku. Ir tikiuosi jusu zaidejai negrys is po traumu :D
2008-01-30
+2
Nevėžis šiemet kaip niekad stiprus, tad nieko keisto, kad įveikė pavargusią ir traumuotą Šiaulių komandą. Bet, manau, Šiauliai atsirevanšuos. Olivero visai liūdnai atrodo.
2008-01-30
krapiukas
Slamstastika, jei nepameni, pernai del 3 vietos, tie patys Siauliai pralaimejo taures varzybas, tad nenuvertink nevezio, bei neaukstink tu siauliu, nes jie nera jau tokie nerealus
2008-01-30
-4
atop
labai tikiuosi kad nevezis laimes ir pateks i finalo ketverta. linkiu sekmes!!!
2008-01-30
+2
..
Kaip Šiauliams nesiseka..;/
2008-01-30
+2
Kokia geda Siauliams turime tikrai trecia galingiausia komanda,bet pralaimime isvykoje.. Tikekimes revanso.
2008-01-30
-3
na, dabar lauksim Siauliu peregales dviem taskais:) truputi nesinori, kad Rytui tektu su aikstes seimininkais losti - o Nevezis laimejes bet koki aikstes pranasuma atiduos Rytui
2008-01-30
-1
dzonas
beveik antra valanda, naujienos apie zalgirio naujoka taip ir nera, geda, zinant, kad skelbia vidurnakti, o zaidejo naujo laukiama, tiesiog nusispjaurta i lankytojus ir nueita miegot, nieko nepasieksit su tokiu darbu, tik zemyn toliau risites, jei kardinaliu pokyciu nebus
2008-01-30
-2
priartejo ir nutols :) tikiuos issigydys traumas pagrindiniai krepsininkai ir nupus ta nevezi, nes siauliai tikrai galingesne komanda. ir finalo ketvertas be ju ne finalo ketvertas..