Nuotr. ZUMAPRESS – Scanpix
  • „Barcelona“ namuose 82:72 nugalėjo Stambulo „Anadolu Efes“

• Lemiamos serijos rungtynės trečiadienį vyks Stambule

• Nugalėtojams Kyle'as Kuricas pelnė 19 taškų, Kevinas Pangosas pridėjo 6

Vos prieš porą dienų 34 taškų persvara sutrypta „Barcelona“ nepalūžo. Ketvirtose ketvirtfinalio serijos rungtynėse Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai namuose 82:72 (15:22, 21:16, 27:12, 19:22) įveikė Stambulo „Anadolu Efes“ ir išplėšė lemiamą susitikimą.

8
20
8
4

Penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Turkijoje.

Katalonai iniciatyvą perėmė po ilgosios pertraukos. Kyle‘as Kuricas pataikė iš toli, Kevinas Pangosas ir Ante Tomičius pridėjo po dvitaškį, o Chrisas Singletonas smeigė dar vieną tolimą šūvį ir katalonai atitrūko 8 taškų persvara (48:40).

Trečiajam kėliniui artėjant į pabaigą, šeimininkai užtaisė dar vieną tritaškių salvę. Iš pradžių Kevinas Seraphinas pelnė dvitaškį, po jo Victoras Claveras pridėjo tritaškį, o Thomas Heurtelis atseikėjo tolimą metimą su pražanga ir katalonai atitrūko dviženkliu pranašumu – 63:48.

Ketvirtajame kėlinyje „Anadolu Efes“ atsakyti nesugebėjo. Svečiai buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų, tačiau „Barcelona“ vis sugebėdavo rasti kelius varžovų krepšio link ir išsaugojo susikrautą persvarą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodęs Kyle‘as Kuricas pelnė 19 taškų (5/6 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 3/3 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas prie pergalės pridėjo 6 taškus.

Pralaimėtojų gretose vienas prasčiausių sezono rungtynių sužaidė Vasilije Micičius. Buvęs žalgirietis per 26 minutes įmetė 4 taškus (1/2 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius pardavimus, triskart suklydo ir suirnko 3 naudingumo balus.

„Barcelona“: Kyle‘as Kuricas 19 (5/6 dvit.), Ante Tomičius 13 (6/9 dvit.), Kevinas Seraphinas (6/10 dvit.) ir Chrisas Singletonas po 12.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 20 (12/14 baudos), Krunoslavas Simonas 17 (3/5 trit.), Adrienas Moermanas 11 (3/7 trit.), Rodrigue‘as Beubois 10.