Nuotr. Reuters - Scanpix
  • „Warriors“ išvykoje 129:110 įveikė „Clippers“ ir žengė į kitą atkrintamųjų etapą

• Vakarų konferencijos pusfinalyje NBA čempionai susikaus su „Rockets“

• Nugalėtojams 50 taškų pelnė Durantas

Kevinas Durantas sužaidė fenomenalią pirmąją mačo dalį, o puolėjo vedama „Golden State Warriors“ žengė į NBA Vakarų konferencijos pusfinalį. Titulą ginantys „Warriors“ išvykoje 129:110 (35:31, 37:22, 30:25, 27:32) įveikė Los Andželo „Clippers“ ir seriją laimėjo 4-2.

50
43
75%
9/12
93%
14/15

Durantas iki pertraukos spėjo pelnyti 38 taškus bei pakartojo visų laikų atkrintamųjų rekordą pagal pirmoje mačo dalyje surinktus taškus. 1994-aisiais Charlesas Barkley taip pat per pirmąją mačo dalį spėjo įmesti 38 taškus.

Absoliutus pelnytų taškų rekordas per vieną dvikovos dalį atkrintamosiose yra 39, kuriuos 1987-aisiais surinko Sleepy Floydas.

Duranto vedami NBA čempionai jau po dviejų kėlinių turėjo triuškinamą pranašumą – 72:53.

Ketvirtojo kėlinio viduryje už diskusijas su rungtynių arbitrais technine pražanga buvo nubaustas Draymondas Greenas, o tuo pasinaudoję šeimininkai sumažino atsilikimą iki 13 taškų – 101:114.

Vis dėlto tuomet Steve'o Kerro auklėtiniai laimėjo atkarpą 7:2 (121:103) bei užtikrintai užbaigė dvikovą – 129:110.

Praėjusiame serijos su „Clippers“ mače užfiksavęs asmeninį pelnytų taškų rekordą atkrintamosiose (45), Durantas jį iškart pagerino šeštosiose serijos rungtynėse. Puolėjas aikštėje praleido 42 minutes ir pelnė 50 taškų (9/12 dvit., 6/14 trit., 14/15 baud.), atkovojo 6 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Durantas tapo šeštuoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam atkrintamosiose pavyko du mačus paeiliui pelnyti bent 45 taškus.

Nugalėtojų gretose Greenas užfiksavo trigubą dublį: 16 taškų, 14 atkovotų kamuolių ir 10 rezultatyvių perdavimų.

Los Andželo ekipą į priekį bandė tempti Danilo Gallinari. Italas per 33 minutes pelnė 29 taškus (8/17 dvit., 3/7 trit., 4/6 baud.) bei atkovojo 5 kamuolius.

Vakarų konferencijos pusfinalyje „Warriors“ susikaus su Jameso Hardeno vedamu Hiustono „Rockets“ klubu. Pirmasis serijos mačas įvyks naktį iš sekmadienio į pirmadienį Oklande.

„Clippers“: Danilo Gallinari 29 (8/17 dvit.), Shai Gilgeousas-Alexanderis 22, Patrickas Beverley 11 (14 atk. kam.), Montrezlas Harellas ir Landry Shametas po 10.

„Warriors“: Kevinas Durantas 50 (9/12 dvit., 6/14 trit., 14/15 baud.), Stephenas Curry 24, Draymondas Greenas 16 (14 atk. kam., 10 rez. perd.), Andre Iguodala 15.

Atrinkti (0) Visi (8)
MJ
Tai Byrcon dar nepasirode?😂😂 Lebroninio falo apziotojas eilini sezona patyre totalu pravala😂😂
2019-04-27
-2
Karys
Gražus KD žaidimas, tik tritaškių pataikymas sumautas. Laukia įdomi kova tarp Warriors ir Rocket\'s... turbūt vertą west final vardo...
2019-04-27
+7
58
Amzina pagarba KD. Zino kada ijungti auksciausia pavara. Neveltui finaluose nekarta kaldavo tritaskius tiesiai i snuki steroidinei princesei.