Nuotr. BNS
  • Alytaus „Dzūkija“ namuose 100:84 nugalėjo „Šiaulius“

• Šeimininkai trečiąjį kėlinį laimėjo 32:17

• Nugalėtojus į pergalę vedęs Paulius Petrilevičius pelnė 14 taškų ir surinko 21 naudingumo balą

Pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) pasiekė Alytaus „Dzūkija“ (12-21), kuri namuose 100:84 (27:26, 23:21, 32:17, 18:20) pranoko „Šiaulių“ (7-27) krepšininkus.

14
21
1
5

Šeimininkai po dviejų kėlinių turėjo viso labo 3 taškų persvarą, tačiau po ilgosios pertraukos ant parketo grįžę dzūkai pradėjo dominuoti.

Dominykas Domarkas pataikė iš toli, Keremas Kanteras pridėjo dvitaškį, o Domarkas pridėjo dar vieną tolimą šūvį bei 17:6 spurtavę šeimininkai susikrovė 14 taškų persvarą – 72:58.

Tolimoji „Dzūkijos“ artilerija nestabdė ir toliau. Dar po vieną tritaškį pataikė Steponas Babrauskas ir Elijah Brownas, o prieš pat ketvirčio pabaigą Babrauskas pridėjo metimą iš po krepšio ir komandas jau skyrė 21 taškas (82:61).

Tokį smūgį praleidę Antano Sireikos auklėtiniai atsistoti nebesugebėjo ir ketvirtajame kėlinyje nebepriartėjo nė vienženkle persvara bei buvo priversti kapituliuoti.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Paulius Petrilevičius, kuris pelnė 14 taškų (6/7 dvitaškių, 2/3 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, blokavo metimą, kartą suklydo ir surinko 21 naudingumo balą.

„Dzūkija“: Dominykas Domarkas (5/7 trit., 4 kld.) ir Elijah Brownas (3/6 dvit.) po 15, Paulius Petrilevičius 14 (6/7 dvit.).

„Šiauliai“: Cedrickas Bowenas 19 (5/5 dvit., 2/3 trit.), Ignas Vaitkus (4/7 dvit.), Evaldas Šaulys ir Sethas Allenas (2/7 dvit., 3/6 trit.) po 15, Aurimas Urbutis 12 (7 atk. kam.).

Nesuprantu Siaulieciu. Ryta aplose be vargo o pries dzukus jau nebe pasokineja. neatsipalaidokit vyra jomajo.