• „Raptors“ seriją su „76ers“ pradėjo pergale 108:95

• Kawhi Leonardas pelnė 45 taškus ir sugriebė 11 kamuolių

• „Raptors“ atkrintamosiose laimėjo penktąjį kartą iš eilės

• Pascalis Siakamas pataikė 12 metimų iš 15

Kawhi Leonardas buvo nesustabdomas, o puolėjo ginama Toronto „Raptors“ NBA konferencijos pusfinalį pradėjo užtikrinta pergale. Kanados ekipa namie 108:95 (39:31,  22:21, 31:29, 16:14) patiesė Filadelfijos „76ers“.

45
50
81%
13/16
91%
10/11

Serijoje iki keturių pergalių „Raptors“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrosios rungtynės taip pat bus žaidžiamos Toronte.

Leonardas per 38 minutes įmetė 45 taškus (13/16 dvit., 3/7 trit., 10/11 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir perėmė du kamuolius.

45 taškai yra naujasis Leonardas rekordas NBA atkrintamosiose varžybose, o anksčiau jis daugiausiai buvo įmetęs 43 taškus. Jis taip pat pakartojo asmeninį NBA rezultatyvumo rekordą įskaitant ir reguliariojo sezono kovas. 45 taškus atletas buvo įmetęs šį sezoną.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms ir 13 sekundžių Leonardas paliko aikštę, o sirgaliai jį išlydėjo plojimais pakilus iš savo vietų. Tuomet šeimininkai buvo priekyje 107:88.

Leonardo pasirodymas:

„Raptors“ atkrintamosiose varžybose pasiekė penktąją pergalę iš eilės ir pratęsė geriausią klubo rezultatą.

„Raptors“ namuose „76ers“ įveikė jau 14-ąjį kartą iš eilės. Nuo 2013-2014 metų sezono iš 25 šių komandų tarpusavio dvikovų 22 sykius laimėjo „Raptors“. Per šį laikotarpį nė viena kita NBA komanda dažniau „76ers“ nenugalėjo.

Filadelfijos ekipa prieš tai NBA atkrintamosiose buvo laimėjusi 4 kartus iš eilės.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 45 (13/16 dvit., 10/11 baudos, 11 atk. kam.), Pascalis Siakamas 29 (12/15 metimai), Kyle’as Lowry 9 (8 rez. perd.), Marcas Gasolis 8.

„76ers“: J.J. Redickas 17 (5/12 trit.), Joelis Embiidas 16 (5/18 metimai, 8 atk. kam.), Tobiasas Harrisas (15 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Benas Simmonsas (7/8 dvit., 9 atk. kam.) po 14.

Pascalio Siakamo pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (7)
Na neblogai
Gaus JV zieda pagaliau
2019-04-28
+2
nu gasolis matosi jog gynyboje inesa visai kita graju, visiskai padaro raptoriams lengvesni gyvenima
2019-04-28
-1
Zigmis
Graziai juda raptors. Kawhi mainai be abejones buvo absoliutus laimejimas. Del Gazolio, manau mainai kazko daug nekeite.
2019-04-28
+2
Belekas
Nebefantazuokit jus čia taip stipriai kokie dar sutruskinimai pirma game pasiėmė ir jau svaiksta neatiduos šitos serijos sixer lengvai manau 6, 7 varžybu gali prireikti.