Nuotr. BNS
  • „Skycop“ ketvirtajame kėlinyje iššvaistė 13 taškų persvarą, bet pralaimėjo

• Pergalę lėmė viena taikli Žygimanto Janavičiaus bauda, likus žaisti 10,2 sek.

• Mariaus Runkausko metimas prieš pat finalinę sireną tikslo nepasiekė

Utenos „Juventus“ (14-20) paskutiniame kėlinyje panaikino 13 taškų deficitą, tačiau paskutinis žodis priklausė Žygimantui Janavičiui ir Prienų „Skycop“ (12-20). Janavičius pataikė vieną baudą, likus žaisti 10,2 sek., ir tai lėmė Prienų klubo pergalę svečiuose 90:89 (19:27, 26:28, 31:13, 14:21).

23
24
67%
4/6
6

Banguotose rungtynėse abi komandos turėjo dviženkles persvaras, o paskutiniame ketvirtyje šeimininkai pakilo į lemiamą šturmą, kai ėmė naikinti 13 taškų deficitą. Po Janavičiaus dvitaškio „Skycop“ pirmavo 84:71, bet tada šeimininkai spurtavo 10:2 ir priartėjo iki 81:86.

Dar vieną galingą atkarpą „Juventus“ surengė per paskutines dvi mačo minutes. Utenos klubas atsiliko 81:89, tačiau Martinas Gebenas pelnė 4 taškus, Gytis Radzevičius pridėjo 2 ir, likus žaisti 24 sekundes, „Juventus atsiliko 87:89.

Po minutės pertraukėlės Martynas Gecevičius prasižengė prieš Radzevičių ir šis baudų metimais, likus žaisti 11,8 sek., išlygino rezultatą.

„Juventus“ tuomet netikėtai greitai prasižengė, kai tai padarė Aleksandras Zacharovas. Po vienos taiklios Janavičiaus baudos „Juventus“ atsikovojo kamuolį, tačiau sudėtingas Mariaus Runkausko metimas iš kairiojo krašto tikslo nepasiekė ir „Skycop“ triumfavo.

„Juventus“: Aleksandras Zacharovas 16, Gytis Radzevičius 13, Tomas Dimša 11, Martinas Gebenas (9 atk. kam.) ir Karolis Guščikas po 10.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 23 (6 rez. perd.), Darjušas Lavrinovičius 19, Arnas Labuckas 15, Martynas Gecevičius 9.

„Juventus“ pirmoje mačo dalyje turėjo 13 taškų persvarą (48:35), o įpusėjus dvikovai vis dar pirmavo solidžiai – 55:45. Visgi vos 13 taškų trečiajame kėlinyje surinkę šeimininkai atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje.

"„Skycop“ ketvirtajame kėlinyje iššvaistė 13 taškų persvarą, bet pralaimėjo" - ponai ir ponios žurnalistai, tai laimėjo ar pralaimėjo?