Nuotr.: AFP –  Scanpix
  • „Bucks“ pralaimėjo pirmąsias šių metų atkrintamųjų rungtynes, 90:112 nusileidusi „Celtics“

• Geriausia reguliariojo sezono komanda pirmajame etape keturias pergales pasiekė vidutine 23,8 taško persvara

• MVP kandidatas Giannis Antetokounmpo pataikė vos 7 metimus iš 21

Milvokio „Bucks“ be problemų žygiavo pirmajame NBA atkrintamųjų varžybų etape, tačiau sutiko kur kas rimtesnį pasipriešinimą antrajame. Geriausia reguliariojo sezono komanda Rytų konferencijos pusfinalio starte namie 90:112 (17:26, 33:26, 21:36, 19:24) nusileido Bostono „Celtics“ ir serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0-1.

Fotogalerija

„Celtics“ dominavo visas rungtynes, o pergalingą pranašumą įgijo trečiajame kėlinyje, kurį pradėjo pirmaudama 2 taškais (52:50), o baigė būdama priekyje jau 17 taškų persvara – 88:71.

„Bucks“ pristabdė Giannį Antetokounmpo, kuris per 34 minutes pelnė 22 taškus, tačiau pataikė vos 7 metimus iš 21. Savo pirmąjį metimą iš žaidimo graikas įmetė tik antrajame kėlinyje. Apskritai, visa „Bucks“ komanda realizavo vos 35,2 proc. metimų (31/82).

Tuo metu „Celtics“ įmetė 54 proc. metimų, įskaitant 42 proc. tritaškių (13/31).

Tai buvo visai kitas vaizdas nei ketvirtfinalyje, kur „Bucks“ nušlavė Detroito „Pistons“ komandą vidutine 23,8 taško persvara ir nė vienose rungtynėse nesutiko didesnio iššūkio.

„Celtics“ ketvirtfinalyje taip pat laimėjo sausai 4-0, eliminuodama Indianos „Pacers“.

Praėjusį sezoną „Celtics“ eliminavo „Bucks“ pirmajame atkrintamųjų varžybų etape, laimėdama 4-3.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 22 (8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 16 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Nikola Mirotičius 13.

„Celtics“: Kyrie Irvingas 26 (11 rez. perd., 7 atk. kam.), Alas Horfordas 20 (11 atk. kam.), Jaylenas Brownas 19, Gordonas Haywardas 13, Terry Rozier 11.

Atrinkti (0) Visi (11)
Zokis
Varyyk gianis actionikutututitutikumpai!!
ernestas
Vienas aiskus dalykas , kad bucks arba celtics finale zais , raptoriam nepaeis. Ir vel sedes daug metu dugne , nes kawhi iseis , o lowry tik siaip alga didele gauna uz nieka
2019-04-29
+2
Dzo
atsigaus bucksai ir Yannis, siandien nejo...
2019-04-28
+1
Propeleris
kaip ir sakiau Celtics ims serija, aisku tai tik vienas macas, bet labai tikiuosi Celtics eis toliau. Per daug juos visi nurase.
2019-04-28
+7
TDaY
Stevensas parode klase. sustate nuostabiai gynyba pries Gianni. Horfordas apskritai monstruskai gynesi. aisku metikams Bucksu nepakrito ziauriai, bet Bistonas manau serijos favoritai tra nepaisant reg sezono rezultatu
2019-04-28
+7
dadu
na per 48 minutes imesti 90 tasku gana mazoka,nes jei zaistu kaip europoj po 40 min tai butu pelne apie 72 taskus,su tiek europojw beveik neiimanoma laimeti
2019-04-28
-4
Mirka3
kai puolime prisirenki stogu lipdamas aktyviai po medzius, tai sunku.
2019-04-28
+9
Mirka3
ar vis dar celtics beviltiski? pasiseke raptorsams, iki rytu finalo taip ir ateis be rimtesnio pasipriesinimo. daug agiau butu pamatyt, kaip leonardas atrodytu pries celtics po gynyba. o sitoj serijoj dar ne viskas, bus idomu paziuret, ka bandys keist bucks, nes bukai zaist takelis baigiasi.