• „Raptors“ savo aikštėje 89:94 nusileido „76ers“ ekipai

• Rytų konferencijos pusfinalio rezultatas tapo lygus – 1-1

• Nugalėtojams 30 taškų surinko ir 11 kamuolių atkovojo Jimmy Butleris

• Šeimininkams 35 taškus pelnė Kawhi Leonardas

Kawhi Leonardas dar kartą buvo sunkiai sustabdomas, tačiau solidus puolėjo žaidimas neišgelbėjo Toronto „Raptors“ nuo nesėkmės. Kanados klubas NBA Rytų konferencijos antrosiose serijos rungtynėse savo aikštėje 89:94 (17:26, 21:25, 25:18, 26:25) nusileido Filadelfijos „76ers“ ekipai.

30
29
40%
4/10
42%
5/12

Serijos rezultatas iki keturių pergalių tapo lygus 1-1. Dabar serija keliasi į Filadelfiją, o trečiosios rungtynės įvyks naktį iš ketvirtadienio į penktadienį 3 val. Lietuvos laiku.

Nugalėtojus į priekį vedė Jimmy Butleris. Puolėjas per 43 minutes surinko 30 taškų (5/12 dvit., 4/10 trit., 8/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Krepšininkas reabilitavosi po praėjusių serijos rungtynių, kai pelnė 10 taškų.

Svečiai antrajame kėlinyje užtikrintai pirmavo (45:26), tačiau „Raptors“ pavyko pagerinti žaidimą ir prieš lemiamą ketvirtį šeimininkai atsilikinėjo jau tik šešiais taškais – 63:69.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „76ers“ susigrąžino dviženklį pranašumą (83:70), tačiau Nicko Nurse'o auklėtiniai sužaidė sėkmingą atkarpą ir prasidėjus paskutinei minutei Pascalis Siakamas dvitaškiu metimu sumažino Kanados ekipos atsilikimą iki minimumo – 89:90.

Vis dėlto kitoje atakoje Joelis Embiidas pasižymėjo taškais iš po krepšio (92:89), o rezultatą galėjęs išlyginti Danny Greeno tritaškis tikslo nepasiekė. Tobiasas Harrisas baudų metimais įtvirtino „76ers“ pergalę – 94:89.

Šeimininkams Leonardas per 42 minutes pelnė 35 taškus (10/14 dvit., 3/10 trit., 6/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus. Atkrintamosiose varžybose krepšininkas vidutiniškai per 35 minutes renka po 31,3 taško ir atkovoja po 7,3 kamuolio.

Kanados ekipai pritrūko atsarginių žaidėjų indėlio, kurie šeimininkams surinko 5 taškus. Tuo metu Filadelfijos klubui ne startinio penketo krepšininkai pelnė 26 taškus.

„Raptors“ namuose prieš „76ers“ buvo laimėję 14 kartų paeiliui. Taip pat nutrūko Toronto klubo penkių pergalių serija atkrintamosiose varžybose.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 35 (10/14 dvit., 3/10 trit., 6/7 baud.), Pascalis Siakamas 21 (7/18 dvit., 4 per. kam.), Kyle'as Lowry 20.

„76ers“: Jimmy Butleris 30 (4/10 trit., 8/8 baud., 11 atk. kam.), Jamesas Ennisas 13, Joelis Embiidas 12 (8/8 baud., 6 kld.), J.J. Redickas 11 (2/8 trit.), Gregas Monroe 10.

Atrinkti (0) Visi (20)
Sirgalius
Serija ims 76ers as manau. Leonard vienas su Siakam neistems. Butleris visad Raptoriam primesdavo daug tasku, tai cia manau lemiamas faktorius bus.
2019-04-30
+7
Dzo
embidas uzdarytas, o per musu malka verstu virs 30 tasku.
2019-04-30
-10
kunigas
Greiciau tave vesrtu per sona. :)
2019-04-30
+6
Gasolis su Siakamu ryskiai geriausiai besiginantis aukstu duetas visame pasaulyje. Pries tai alll star Vuceviciu suvalge gasolis, dabar all star Embida valgo, grazu ziueti.
Expert
Kai aikštėj atrodė Gasolis... Neatpažįstamas žaidėjas visiškai... Jeigu Jonas PER TIEK LAIKO (!!!) butų įridenęs tik kelis taškus, tai ant jo būtų suverstas visas pralaimėjimas... Dabar gi nesigirdi nė menkiausio CYPT apie Gasolio beviltiškumą puolime... Kur tau bus girdėt, juk čia Zviozda...:D Čia nerealūs manai atlikti :D :D Ir nereikia būt genijum, kad suprastum, jog ne Gasolis pristabdo Embiidą, o skausmai...
2019-04-30
+10
Mantas
Pirmoj serijoj Vucevic rinko dvigubai mazesnius tasku ir atkovotu kamuoliu rodiklius pries Gasoli. Lygiai taip pat ir pries Embiida yra statistika internete, kur gana gerai matosi, kad pries Gasoli Embiido rodikliai taip pat zenkliai mazesni. Tiesa verta paminet kad ir JV pries Embiid neblogai pasistumdydavo, bet faktas kad mainai buvo atlikti tam, kad pasiimti geriau besigininanti centra, kuris gali gintis ne tik baudos aikstelej, o ir ties perimetru. Plius Gasolis geriau skirsto kamuolius, o Raptors dazniausiai neturi problemu renkant taskus. Nesuprantu ko jus cia del to JV vis dar verkiat, kai buvo raptors norejot mainu, kai ismaine verkiat kad ismaine. Patys taip pat metotes kaip ir tie kurie versdavo kalte ant JV.
2019-04-30
+5
polis
gasolis puikiai, rodo kodel dar katik buvo geriausiai besiginantis lygos krepsininkas
2019-04-30
kasioguru
tai aisku, butu cia Jonas, tai butu nupututes Sixerius vienas. :) durniuku saika.
2019-04-30
-3
Avine
tu esi ne kasioguru, o kasiofekalija
2019-04-30
+8
Taigi žvaigždžių norėjo raptore tai vat ir turėkit Gazoli žvaigždė kuri jau galvoja į pensiją eit. O vat valanciuna dar gali pakilt ir geriau žais čia tokį š padarė vadovai
2019-04-30
+13
Pucas
Labiausiai "stebina" Gasolis, lošdamas po 35 min., išstumęs iš rotacijos Ibaką. Ir ką?

Juokingi 5 taškeliai bei 7 atk.k. Jonas per tiek laiko, taip žaisdamas būtų "suvalgytas gyvas", o tas, matote, PO gelbėtojas!!!
2019-04-30
+9
Jus lopai
varzybu neziurite turbut. ant kiek gasolis gynyboje reikalingas yra daug daugiau nei jv potencialas puolime. siandien raptors tiesiog beleka pramete. jau geriau ibaka butu skrides lauk bet manau niekas nebutu emes to grybo