Nuotr. AP - Scanpix
  • „Nuggets“ savo aikštėje 121:113 įveikė „Trail Blazers“ ir Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0

• Nugalėtojams Nikola Jokičius pelnė 37 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus

• Portlando ekipoje išsiskyrė 39 taškus pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Damianas Lillardas

Didžiąją mačo dalį pirmavę Denverio „Nuggets“ krepšininkai atsilaikė rungtynių pabaigoje ir pergalingai pradėjo NBA Vakarų konferencijos pusfinalio seriją.

37
45
9
62%
8/13

Nikola Jokičiaus vedama Denverio ekipa savo aikštėje 121:113 (32:32, 26:23, 35:29, 28:29) palaužė Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Šeimininkai nuo varžovų atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 35:29 (93:84), o per jį Jokičius pelnė 15 taškų.

Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiams pavyko spurtuoti 7:0 (96:101), tačiau tuomet „Nuggets“ laimėjo atkarpą 8:0 ir susigrąžino solidų pranašumą – 109:96.

Paskutinėmis minutėmis komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o šeimininkai užtikrintai saugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo pergalę – 121:113.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidęs Jokičius per 41 minutę pelnė 37 taškus (8/13 dvit., 3/5 trit., 12/12 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečius į priekį tempė Damianas Lillardas. Gynėjas per 43 minutes pelnė 39 taškus (8/9 dvit., 4/12 trit., 11/13 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat sykių suklydo.

Puikias rungtynes sužaidė „Trail Blazers“ aukštaūgis Enesas Kanteris. Turkas per 33 minutes pelnė 26 taškus (11/14 dvit., 4/4 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Antrosios serijos rungtynės, kurios vėl bus žaidžiamos Denveryje, įvyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 4 val. Lietuvos laiku.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 37 (8/13 dvit., 3/5 trit., 12/12 baud., 9 atk. kam.), Jamalas Murray 23 (8 rez. perd.), Paulas Millsapas 19, Garry Harrisas 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 39 (8/9 dvit., 4/12 trit., 11/13 baud., 6 kld.), Enesas Kanteris 26 (11/14 dvit.), Rodney Hoodas 17, C.J. McCollumas 16.