Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Keletą kartų per mėnesį su komandos žaidėjais, treneriais ar klubo darbuotojais susitinkame prie mikrofono RYTO podkaste. Trečiuoju tinklalaidės svečiu tapo ištikimas komandos gerbėjas bei laidų vedėjas Justinas Jankevičius. 

Ilgametis ekipos gerbėjas podkaste atvirai bei nuotaikingai papasakojo apie legendinius klubo laikus, verkiantį Kęstutį Kemzūrą bei varžovų komandų žaidėjų erzinimą rungtynių metu.

Jankevičiui jau nuo mažų dienų krepšinis buvo artimas, jis krepšinio salėse buvo dažnas svečias ir dėl šeimos įtakos.

„Mano tėtis buvo arenos balsas ir pranešėjas „Statybos“ rungtynėse. Kai aš pirmą kartą „Siemens“ arenoje buvau „Ryto“ rungtynių balsu, tėtis sėdėjo tribūnoje – tai buvo labai simboliška. Įvyko lyg koks estafetės perdavimas.

Beje, Jonas Radzevičius buvo mano tėčio kolega sporto rūmuose. Tai buvo mano tėčio paskutinieji metai dirbant pranešėju, o Jono – pirmieji“, – prisiminimais dalijosi 34-erių vilnietis.

Paklaustas apie geriausius klubo laikus Jankevičius RYTO podkaste išskyrė tituluočiausius ekipos sezonus bei prisiminė legendinius žaidėjus.

„Manau, kad legendiniai „Ryto“ laikai buvo 2005-2009 metai. Tada mes laimėjome Europos taures, LKL čempionatus, buvo sezonas kuomet laimėjome visus įmanomus trofėjus, – kalbėjo Jankevičius. – Man labiausiai patikusi „Ryto“ komanda buvo ta, kurioje žaidė Arvydas Macijauskas, Ramūnas Šiškauskas, Robertas Javtokas. Ši komanda man įsimintiniausia.“

Ne vieną dešimtmetį rungtynėse besilankantis humoristas yra matęs ne vieną įsimintiną akimirką. Arvydo Macijausko atvykimas į sostinę ar verkiantis Kęstutis Kemzūra, tai tik keletas J. Jankevičiui įstrigusių akimirkų.

Šį sezoną metami dvitaškiai

55%
19,8
Pataiko: 19,8
Taiklumas: 55,1%
Vieta lygoje: 9
Geriausias pasiekimas: 29
Blogiausias pasiekimas: 12
Daugiausia pataiko: Artsiom Parakhouski

„Pamenu, mes sėdėjome rungtynėse su draugais ir Macijauskas buvo kaip tik atvykęs į Vilnių iš „Neptūno“, tada dar neturėjo savo žaviosios šukuosenos, tačiau iš veido matėsi koks jis geras žaidėjas ir vėliau jis tikrai buvo sunkiai sustabdomas.“

„Vienas iš įspūdingiausių momentų, kuriuos aš esu matęs, tai buvo kai aš pasilikau po rungtynių salėje ilgiau. Laukiau dirbančio tėčio ir vaikščiojau netoli atsarginių žaidėjų suolelio. Tos rungtynės buvo labai emocingos, nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis ir tuomet, dar žaidėjui, Kęstučiui Kemzūrai pasirodė, kad teisėjai priėmė neteisingą sprendimą mačo pabaigoje.

Jis buvo labai emocingas žmogus, geras žaidėjas, tiek azartiškas ir turėjo tiek noro laimėti, kad sėdėjo ant atsarginių žaidėjų suolo ir verkė bei klausinėjo teisėjų, kodėl jie taip pasielgė“ – nostalgiškai pasakojo Jankevičius.

Dažnai rungtynėse besilankantis laidų bei renginių vedėjas nevengia rungtynių metu kontakto su varžovų žaidėjais. Pirmoje eilėje dažnai sėdintis humoristas neslepia, jog varžovų erzinimas – jam smagus užsiėmimas.

„Man patinka bendrauti, jeigu aš galiu sėdėdamas šalia aikštelės atkreipti dėmesį, aš taip ir stengsiuosi padaryti. Esu egocentriškas žmogus, man patinka dėmesys ir jeigu aš sėdžiu, o priešais mane yra tik žaidėjai, aš stengsiuosi jiems patarti kaip reikia žaisti.“

„Praeitą sezoną varžovų žaidėjui Edgarui Želioniui aš rėkiau visas rungtynes, aiškinau kažką. Jis įmetė tritaškį, aš jam sakiau, kad po šito metimo dar gal ir įdėsi, o jis paėmė, nubėgo ir įdėjo. Ir tai buvo lemiami taškai, aš tik susiėmiau, atsisėdau ir patylėjau.“

Kalbėdamas apie šį Vilniaus „Ryto“ sezoną Jankevičius buvo pozityvus ir įžvelgė komandos tobulėjimo apraiškų.

„Šį sezoną „Rytas“ stipresnis už tą komandą, kuri buvo praeitais metais. Būna vietų, kai komanda nesužaidžia gerai, bet šiaip komanda ir treneris Dainius Adomaitis man patinka“, – RYTO podakaste pasakojo Jankevičius.


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (23)
J.J nera labai protingas zmogus nieko jis neismano apie krepsini, kisa savo durna veida visur tik del populiarumo. Laidoje atsarginiai isvis geda jo klausyti. Jis man yra Salciute su kiausais.. lengvos tau zemeles asile tu
2019-05-01
+2
Atsakyti
Savas
Tas pilietis šlapiu maišu buvo trenktas ir is tos būsenos niekaip jam nepavyksta ištrūkti,
2019-05-01
+4
Atsakyti
abcdef
O tu esi dar didesnis grybas nei preitais metais
2019-04-30
+1
Atsakyti
NBA7
Vilniaus Rytas prašovė kai reikėjo rinktis ką pasilikti Adomaiti ar Suttona, Adomaitis kaip treneris per minkštas ir tinka treniruoti nebent moterų krepšinio komanda, Rytui labai trūksta po krepšiu atletiško stipraus aukštaugio koks buvo Suttonas, prie kito trenerio šitas žaidėjas būtų atsiskleidęs, deja liko Adomaitis, kurį atsivedė Jokeris Guoga, kuris apart kalbų nieko nedavė Rytui ir dar Kleiza atsivedė į Ryto komandą, nors tas yra Kaunietis net ne Vilnietis...Vilniaus Ryto komandoje daug betvarkės,chaoso, nesusipratimų, pvz atsisakoma centro Mockevičiaus ir įsigyjamas silpnesnis centras Kairys FAIL...

Ryto komandoje trūksta prof.skautų kaip futbole, kurie ieškotų žaidėjų po visame pasaulyje, atidžiai stebėtų dominančius žaidėjus, krepšinio rinką, rinktusi tinkamus krepšininkus, neatrastus talentus, tiek vietinius tiek legionierius, talentinga jaunimą ir rekomenduotų kruopščiai atsirinktus krepšininkus Ryto komandos vadybai ir treneriui, tik aišku ne Adomaičiui...prof.skautingas padėtų išvengti daugybė Failų.
2019-04-30
+1
Atsakyti
hmmm
Na, Suttonas stiprus, bet jam esant komandos mikroklimatas buvo prastas... Arogancija daro savo. Žaidimas pagerėjo jam išėjus. Bet dėl Adomaičio taip pat tiesa....
2019-04-30
-20
Atsakyti
Zinomiausias ryto fanas. Ir turbut vienintelis kuris nebijo tai sakyti net budamas kaune. Na o mano nuomone jis apie kasi supranta tiek pat kiek ir as. ir nesuprantu kam ji kviecia i yputubes kasio laidas nes nieko rimto ir idomaus ne isreiskia savo nuomones.
2019-04-30
+5
Atsakyti
Protas
silpnų nervų krepšinio fanams reike įspeti dėl tokių naujienų, paskaito sugalvoja kokį top komentrą ir rašinėja, kas nėra nieko bloga, laisva šalis.žiurnalziurkes supranta kaip yra nemegstas šitas krepsinio "analitikas" kaip ir jis pats, viskas dėl populiarumo,,, vienas paerzina kitą, kitas verkė :DDD
2019-04-30
+7
Atsakyti
Dzo
kokia komanda tokie ir sirgakiai, mekenantis teftelis
2019-04-30
+13
Atsakyti
Nemuno ir Neries santaka
Ir šunys turi savo nuomonę...:)
2019-04-30
+5
Atsakyti
Kamasolis
Nu kam cia idomi kazkokio komiko sapalione
2019-04-30
-2
Atsakyti
Anonimas
Tau, nes paclickinai ant naujienu ir nusprendei pakomentuoti.
2019-04-30
-15
Atsakyti
ernestas
Jankevicius su savo prikolais apie zalgiri tai tinka b tribunos buduliu lygi , Justinai jei esi ryto fanas, tai buk , o jei siulai kazkam nusipraust , tai pirma pats save nusiprausk ir savo urodna komanda gali apiplaut, nes apsisike iki ausu jus ten visi.
2019-04-30
+14
Atsakyti
Jonas
Esu Zalgirio fanas kiek tik atsimenu save, bet ta Lietuvos Ryto komanda su Macu, Siska, Javtoku buvo Super. Dar dabar atsimenu kai jie 2000 metais nukale Kinder (tais laikais kinder buvo kaip dabar Fenerbahse) Vilniuje o Macas susipese su Daniloviciumi.

Galetu Rytas vel auginti talentus kaip seniau, o ne uzsiimti atskiru veikeju politine reklama.
2019-04-30
+1
Atsakyti
kunigas
Manau jankevicius neatsimena net tokiu varzybu :)))
2019-05-01
+9
Atsakyti
pasalietis
sitas FANAS, per KMT pasiule Zalgiriui atvaziavus i vilniu nusiprausti siltu vandeniu ( nors tik turbut cia paciam FANUI suprantamas nusipezejimas). na bet as jam galiu pasiulyti - eik tuo siltu vandeniu nuplauk ruras savo rytui ir sau, nes darys dabar jus visos komandos, net ir silpniausios...komikas FANAS
2019-04-30
+9
Atsakyti
daug klubų išgyvena krizes ir pan..
Ką jum Rytas padarė, kad taip jo nekenčiat? Eikit santykius aiškintis su vaikiška B tribūna, o ne ant klubo stumkit. Klubas laimėjo KMT, bet Krameriui patyrus trauma branduolys subirėjo. Pastarąjį mėnesį žaidžia labai prasto lygio krepšinį, bet stumt, kad čia šūdo krūva ir t.t. tik parodo jūsų lygį visuomenėje...
2019-04-30
-3
Atsakyti
Rytfani
klubas laimėjo per fuksinius stipečiaus tritaškius ir nusišipsojo fortūna, kai į rankas nukrtito tam pačiam stipečiui kamuolys, beje dar leo prametė baudas.
2019-04-30
+8
Atsakyti
...
rytas vabsce sudas, man geda budu buti ryto fanu, nors as vilnetis
2019-04-30
+19
Atsakyti
ulialia
Na ka sako sitas balvonas, tai niekam neidomu. Pagal sudeti gal ir stipresnis, bet pagal zaidima - tikrai ne. Kas del pacios organizacijos, tai po sezono pats laikas uzsikalti langus.
2019-04-30
+6
Atsakyti
KLPD
Stipresnis už praitus metus,bet silpnesnis už Neptūną.

Justi,atvaryk į Klaipėdą - tau ir asmeniškai užmesim trūkstamo fizinio skausmo.
2019-04-30
+1
Atsakyti
haha
Savo intelektą parodysi kumščiais :DDD labai stipru
2019-04-30
+23
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 23

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.