Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Dar vieną pergalę Vokietijos čempionate pasiekė Berlyno ALBA (23-7). Roko Giedraičio atstovaujama ekipa išvykoje 81:77 (23:25, 19:14, 17:23, 22:15) įveikė Mariaus Linarto treniruojamą Jėnos „Science City“ (5-26) klubą.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Nugalėtojams Giedraitis per 31 minutę pelnė 13 taškų (1/2 dvit., 2/6 trit., 5/6 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas ALBA ekipai per 27 minutes surinko 12 taškų (4/6 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Martynas Mažeika. Gynėjas per 26 minutes pelnė 16 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, bet aikštelę paliko anksčiau laiko dėl išnaudoto pražangų limito.

ALBA su 23 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais čempionate rikiuojasi trečioje vietoje. Tuo metu Jėnos ekipa su 5 pergalėmis ir 26 pralaimėjimais yra absoliti lygos autsaiderė.

„Science City“: Reggie Williamsas 17, Martynas Mažeika ir Ronaldas Robertsas po 16, Dru Joyce'as 10 (11 rez. perd., 6 kld.).

ALBA: Luke'as Sikma 20 (7/8 dvit., 6/7 baud., 5 rez. perd.), Rokas Giedraitis 13, Joshiko Saibou ir Derrickas Waltonas po 12, Landry Nnoko 10 (9 atk. kam.).

MIN: 27.98
PTS: 14.79 (56.01%)