• „Bucks“ savo aikštėje 123:102 įveikė „Celtics ir išlygino Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą – 1-1

• Milvokio ekipa trečiajame kėlinyje septynių minučių atkarpą laimėjo 24:2

• Šeimininkai pataikė 20 tolimų metimų iš 47 bandymų

• Antetokounmpo nugalėtojams pelnė 29 taškus ir atkovojo 10 kamuolių

Milvokio „Bucks“, po patirto skaudaus pralaimėjimo NBA Rytų konferencijos pusfinalio starte Bostono „Celtics“ klubui, sugebėjo atsitiesti bei išlyginti serijos rezultatą – 1-1. Namie žaidę Milvokio krepšininkai 123:102 (25:30, 34:25, 39:18, 25:29) nepaliko jokių vilčių Brado Stevenso auklėtiniams.

29
29
42%
5/12
72%
13/18

Šioje dvikovoje geriausia reguliariojo sezono ekipa pataikė net 20 tritaškių iš 47 bandymų (42,6 proc.). Tuo metu „Celtics“ krepšininkai realizavo 10 tolimų metimų iš 28 bandymų (35,7 proc.).

Mačo lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kai šeimininkai septynių minučių atkarpą laimėjo 24:2 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo triuškinamą pranašumą – 98:73.

Iš viso „Bucks“ pirmąjį kėlinį po pertraukos laimėjo 39:18, o per šią atkarpą Giannis Antetokounmpo šeimininkams surinko 15 taškų.

Paskutinės 12 rungtynių minučių tapo formalumu ir Mike'o Budenholzerio auklėtiniai iškovojo įtikinamą pergalę – 123:102.

Iš viso nugalėtojams Antetokounmpo per 31 minutę pelnė 29 taškus (5/12 dvit., 2/4 trit., 13/18 baud.) bei atkovojo 10 kamuolių.

Labiausiai tritaškiais „Celtics“ baudęs Khrisas Middletonas pataikė 7 tolimus metimus, o iš viso per 33 minutes surinko 28 taškus (3/8 dvit., 7/10 trit., 1/1 baud.) ir atkovojo 7 kamuolius.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė Marcusas Morrisas. Aukštaūgis per 25 minutes įmetė 17 taškų (3/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.) bei atkovojo 7 kamuolius.

Itin nesėkmingai šios rungtynės susiklostė „Celtics“ lyderiui Kyrie Irvingui. Gynėjas per 31 minutę pelnė 9 taškus. Bostono ekipos žvaigždė tragiškai atakavo krepšį iš žaidimo: vos 4 tikslūs metimai iš 18 bandymų (3/13 dvit., 1/5 trit.).

Trečiosios pusfinalio serijos rungtynės įvyks Bostone naktį iš penktadienio į šeštadienį 3 val. Lietuvos laiku.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (13/18 baud., 10 atk. kam.), Khrisas Middletonas 28 (7/10 trit.), Ericas Bledsoe 21, Brookas Lopezas ir George'as Hillas po 10.

„Celtics“: Marcusas Morrisas 17 (3/4 trit.), Jaylenas Brownas 16, Alas Horfordas 15 (8 atk. kam., 5 kld.).