• „Lietkabelis“ namuose 89:86 palaužė „Pieno žvaigždes“

• Lemiamo ketvirčio pradžioje pasvaliečiai pirmavo 12 taškų persvara

• Šeimininkai į rungtynes grįžo laimėjo atkarpą 10:0

• „Lietkabelio“ ekipoje gretose debiutavęs Marius Valinskas per 6 sekundes niekuo nepasižymėjo

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 12 taškų atsilikinėjęs Panevėžio „Lietkabelis“ (22-12) LKL pirmenybėse pasiekė dramatišką pergalę. Nenado Čanako auklėtiniai savo aikštėje 89:86 (24:23, 19:24, 21:18, 28:18) įrodė pranašumą prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (16-19), kurioms tai buvo jau aštuntasis pralaimėjimas iš eilės.

10
19
6
5

Tuo metu pakiliai žaidžiantys panevėžiečiai laimėjo šeštą sykį per paskutiniąsias septynerias rungtynes.

Dagoberto Penai pataikius tritaškį, ketvirtajame ketvirtyje sužaidus minutę, pasvaliečiai pirmavo rekordine persvara (73:61), bet tada pustrečios minutės nepelnė nė taško.

Per tą atkarpą Iroegbu įmetė penkis taškus, Marko Čakarevičius pridėjo tritaškį ir 10:0 spurtavusi „Lietkabelio“ ekipa staigiai panaikino turėtą deficitą (71:73).

Kitoje atakoje Threttas nutraukė Gedimino Petrausko kariaunos taškų tylą, du taškus pridėjo ir Šulskis (77:71), tačiau paskui vėl krito į duobę per daugiau nei penkias minutes sukrapštydami vos tris taškus.

Donatas Tarolis „Lietkabeliui“ įmetė tris taškus, Paulius Valinskas susmeigė du tolimus metimus ir likus žaisti 15 sekundžių šeimininkai laikė iniciatyvą savo rankose (87:80).

Threattui atsakius tritaškiu, o po Panevėžio komandos klaidos Tomui Lekūnui pridėjus tolimą metimą iš nelengvos padėties svečiai nukirpo atsilikimą iki minimalaus (86:87).

Po minutės pertraukėlės Valinskas buvo sustabdytas pražanga ir realizavo abi baudas (89:86). Per 2,6 sekundės trukusią „Pieno žvaigždžių“ ataką Threattas dar spėjo išmesti tolimą metimą, tačiau kamuolys net nepataikė į lanką.

„Lietkabelio“ ekipoje debiutavęs iš Kauno „Žalgirio“ pasiskolintas Marius Valinskas per 6 sekundes niekuo nepasižymėjo.

Panevėžio komandai nepadėjo Simas Jasaitis ir Stefanas Sinovecas, o „Pieno žvaigždės“ vertėsi be Tomo Galecko ir latvio Ivaro Žvigurio.

„Lietkabelis“: Donatas Tarolis 16, Paulius Valinskas 13, Žiga Dimecas ir Saulius Kulvietis – po 12, Marko Čakarevičius 11 (6 atk. kam.), Ikenna Iroegbu 10 (2/7 metimai).

„Pieno žvaigždės“: Yancy Gatesas 16, Jay Threattas 15 (6/15 metimai), Vytautas Šulskis 13, Yannickas Franke 12.