• Filadelfijos ekipa serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 2-1

• Joelis Embiidas sumetė 33 taškus, sugriebė 10 kamuolių ir blokavo 5 metimus

• Jimmy Butleris surinko 22 taškus, 9 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus

• „Raptors“ tempęs Kawhi Leonardas įsirašė 33 taškus

Rytų konferencijos pusfinaliui persikėlus į Filadelfiją, Joelis Embiidas savo žiūrovų akivaizdoje įsirašė 33 taškus, Jimmy Butleris buvo per žingsnį nuo trigubo dublio, o jų vedama „76ers“ ekipa serijoje įgijo pranašumą.

Fotogalerija

Bretto Browno vadovaujamas klubas trečiajame susitikime 116:95 (32:29, 32:24, 25:28, 27:14) užtikrintai susitvarkė su Toronto „Raptors“ ir serijoje iki keturių pergalių dabar pirmauja 2-1.

Ketvirtosios rungtynės naktį iš šeštadienio į sekmadienį vyks taip pat Filadelfijoje.

MVP šūksnių iš tribūnų lydėtas Embiidas per 28 minutes pataikė 6 iš 14 dvitaškių, 3 iš 4 tritaškių, 12 iš 13 baudų, sugriebė 10 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus, po 3 kartus suklydo ir prasižengė.

Taip pat 35 naudingumo balus surinkęs Butleris žaidė 36 minutes, per kurias į savo sąskaitą įsirašė 22 taškus (8/10 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 3/3 baudos), 9 atkovotus kamuolius ir 9 rezultatyvius perdavimus.

Į ilgąją pertrauką su 11 taškų persvara (64:53) išėję šeimininkai šią kartelę greitai kilstelėjo trečiajame ketvirtyje, kuomet J.J. Redickas surinko šešis taškus ir inicijavo „76ers“ atkarpą 11:4 (75:57).

Tuomet komandą ant savo pečių tempęs Kawhi Leonardas per likusias 8 kėlinio minutes įmetė 14 iš savo 33 taškų bei „Raptors“ deficitas ištirpo iki vienženklio skaičiaus (81:89).

Visgi ketvirtajame ketvirtyje svečiai užstrigo ir pirmuosius taškus iš žaidimo pelnė tik sužaidus beveik keturias minutes. Per tą atkarpą Butleris ir Embiidas kartu įmetė 11 ir leido savo ekipai jaustis itin užtikrintai (100:84).

Po dar 10-ies taškų paeiliui „76ers“ kėlinio viduryje dominavo savų žiūrovų akivaizdoje 110:84.

22
35
9
3

Antrajame ketvirtyje nesportišku elgesiu pasižymėjo Benas Simmonsas, kuris po kontakto su Kyle'u Lowry parkrito ant parketo ir išliedamas pyktį alkūne trenkė „Raptors“ įžaidėjui į koją.

Toronto komandos žvaigždė suklupo, tačiau teisėjai šio epizodo nepastebėjo – visai šalia buvęs arbitras jau buvo pasisukęs link „76ers“ krepšio, mat tuomet kaip tik savo ataką pradėjo „Raptors“ žaidėjai.

Tuo metu ketvirtajame kėlinyje žiežirbas įskėlė Pascalis Siakamas. Puolėjas sėkmingai buvo sustabdytas Embiido, kuriam „Raptors“ atstovas pargriuvęs ant parketo tyčia pakišo koją ir „76ers“ centras krito ant grindinio.

„76ers“: Joelis Embiidas 33 (10 atk. kam., 5 blk.), Jimmy Butleris 22 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), J.J. Redickas 15, Tobiasas Harrisas 13 (8 atk. kam.), Benas Simmonsas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Jamesas Ennisas – po 10.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 33, Pascalis Siakamas 20, Danny Greenas 13.

Butlerio žaidimo epizodai:

Leonardo žaidimo epizodai:

Jonas
Neturėjo Gasolio bet turėjo gerą atsarginių suolą, S.Ibaka žaidė startiniam, ginasi gerai, turi metimą, prapliesdavo puolimą... Jonas labai produktyviai žaisdavo nuo suolo. Neturi tokios gynybos kai Gasolis,bet priverstu gynyboje dirbti pati J.Embid kuris prieš Gasol ilsisi dabar...

Na ir K.Lowry savam styliuje, reg sezono žaidėjas... Playoffose ilsisi...
2019-05-03
+4
kasioguru
tai kad cia pirmos varzybos, kai Gasolio tiesioginis oponentas uzsiaute. pries tai 7 playofu varzybas viskas buvo gerai su ta gynyba. bet aisku vaikam uztenka vienu varzybu isvadom daryt. :)
2019-05-03
-14
kasioguru
Embiidas dave sou, net windmill dejima atliko. idomu bus, ka Raptors i tai. kitos varzybos turetu parodyt, ar sita komanda turi kiausus, ar tai tie patys kasmetiniai chokeriai, nes kiek teko matyt ekspertu prognoziu, visi prognozavo Raptors pergale sitoj serijoj.
2019-05-03
+3
Klebonas
Jei ne Kawhi tai craptoriai ir 50 tasku butu gave.
2019-05-03
+15
Drama Queen
Gasolis eilini karta "suvalge" savo oponenta :DDD
2019-05-03
+11
Marc Gasol gynyba pries Embiid super !!!
2019-05-03
+8
kunigas
haha
2019-05-03
+6
Gražu žiūrėti į 76ers, nuostabi komanda. Jau dabar būdama tokia jauna, ką išdarinėja. Dar pora metų ir turbūt nuolatos žais rytų finaluose. Išėjo Lebronas iš eastų, bet Raptors ir vėl maximum antras roundas šviečiasi. Tiek pinigų vėjais paleidę, JV išmainė ir vistiek rezultatų kaip nėra taip nėra. Gal net ir NBA finaluose sixers galėtų kažkiek pasipriešint Warriorsams. Puikiai sixerių vadovybė išlaukė kol išaugs nauji komandos vedliai, pakentėjo porą metų kol po dugną kapstėsi, pora trade\'ų gerų padarė, pataupė pinigų, o dabar jau ir rezultatai po truputį pradeda matytis. Prognozuoju 4-2 sixers pergalę serijoje.
2019-05-03
+13
mirka3
Vadovėlinis pvz. kaip turint geresnę sudėtį laikytis įsikandus nesamonių ir prapilt. Raptors turi pakankamą sudėtį pereit sixerių bardaką, bet panašu patys nenori, atotrūkis tarp dviejų žaidėjų ir likusios komandos nenormalus. Vistiek manau, kad Raptoriai turi imt Sixerius. Apie Gasolį manau jau sklaidosi melai, vis sunkiau ir sunkiau bus išsisukinėt literatūrinėm frazėm, kaip jis daro visus geresnius, praplečia puolimo arsenalą, puolimas daug geresnis, palaukit PO tai ten jis parodys kam dabar jam plėšytis bla bla bla. Dar klausimas, ar Kawhi sugebės komandą tempti pagal užsiduotą schemą, ar neužlinks, nes tada visiškas ragas pareitų.
2019-05-03
+14
G
tai ko dabar gasolio neaikstinat?
2019-05-03
+8
Jai raptors neatsigau visi mainai gausis veltui.
2019-05-03
+14
Pucas
Raptors pametė savo žaidimo ritmą. Gasolis žaidžia po 30 min., o pelno po 7 t. ir 6 at.k. Buvo manoma, kad išjungs Embildą, kur jau ne, išjungė! Nereik būti genijum, kad matytum pragaištingą Raptors vadybą. JV, Milso ir Vraito iškeitimas tiesiog bado akis!!!
2019-05-03
+10
Torontas
leonardas vienas neistemps su pascaliu kitu rezervu mazai is atsargyniu lowry mazai naudos
2019-05-03
-5
Sirgalius
Ziurejau varzybas. Labai smagiai 76ers zaidzia... Jei taip zais toliau be sansu Raptoriams.Dviese Leonard ir Siakam neistems ropliu. Gazolis tai tragiskai tai kiauras buvo snd, nesustovejo nei puolime nei gynyboi
2019-05-03
+16
toks
kaip sis torontas yra niekam tikes klubas; gal tiksliau niekam tikes plau off\'u klubas, kuriame bet kaip surankioti zaidejai. Net Pacers ne vienu rungtyniu siemet nuo Celtics negavo daugiau 10 tasku. Toronte nera ne tik komandinio susizaidimo, dvasios, bet ir noro kovoti.