• Klaipėdos „Neptūnas“ svečiuose 75:68 įveikė Prienų „Skycop“

• Antrąją techninę pražangą trečiajame kėlinyje gavęs Kazys Maksvytis buvo išvarytas iš aikštės

• Uostamiesčio klubas mačą baigė spurtu 14:5

• Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Tomas Delininkaitis pelnė 16 taškų

Dar šią savaitę Kauno „Žalgirį“ Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patiesęs Prienų „Skycop“ (13-21) buvo per plauką nuo dar vienos staigmenos.

16
18
91%
10/11
50%
2/4

Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 68:75 (21:23, 7:14, 21:17, 19:21) nusileido Klaipėdos „Neptūnui“ (27-7).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Deividas Gailius realizavo baudų metimus ir padidino svečių persvarą iki 10 taškų (61:51), tačiau tuomet „Neptūnas“ sustojo, o „Skycop“ atgijo.

Gintaras Leonavičius pataikė tritaškį, Žygimantas Janavičius pelnė taškus su pražanga, o Arnas Labuckas ir Leonavičius įsūdė po dar vieną tolimą metimą ir 12:0 spurtavę prieniškiai, likus 4 minutėms, jau buvo priekyje – 63:61.

Vis tik neilgai trukus savo atkarpa atsakė ir svečiai. Lorenzo Williamsas realizavo baudas, Simas Galdikas pelnė taškus iš po krepšio, o spurtą 9:2 vainikavo amerikiečio tritaškis, iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei minutei (70:65).

Šeimininkų viltis galutinai palaidojo Darjušo Lavrinovičiaus techninė pražanga, kuri buvo skirta už ginčus su teisėjais.

Rungtynės anksčiau laiko baigėsi „Neptūno“ strategui Kaziui Maksvyčiui. Arbitrams skyrus pražangą Simui Galdikui, Maksvytis nesutiko su tokiu sprendimu ir kurį laiką bandė ginčytis.

Vis tik kantrybę praradęs teisėjas Gvidas Gedvilas skyrė antrąją techninę pražangą strategui ir išsiuntė jį į rūbinę.

Nugalėtojų komandoje geriausiai pasirodė Tomas Delininkaitis, kuris pelnė 16 taškų (0/1 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 9/10 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, kartą suklydo, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

„Skycop“ į priekį vedęs Janavičius pelnė 20 taškų, atliko 4 rezultatyvius pardavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius bei surinko 19 naudingumo balų.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 20 (6/9 dvit., 1/6 trit.), Darjušas Lavrinovičius 16 (3/10 dvit.), Arnas Labuckas 9 (3/6 trit.).

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 16 (9/10 baudos), Laimonas Kisielius (2/4 trit.) ir Lorenzo Williamsas (2/4 trit.) po 10.