• Svarbiausią rungtynių metimą likus 18 sek. pataikė Rodney Hoodas

• Trigubą dublį surinkęs Nikola Jokičius žaidė 65 minutes

• C.J. McCollumas pratęsimuose surinko 18 taškų

• „Blazers“ serijoje pirmauja 2-1

NBA atkrintamosiose sužaistos įspūdingos keturių pratęsimų pareikalavusios rungtynės, kuriose Portlando „Trail Blazers“ namie 140:137 (23:17, 25:30, 33:29, 21:26, 7:7, 9:9, 11:11, 11:8) įveikė Denverio „Nuggets“.

Fotogalerija

Serijoje iki keturių pergalių „Blazers“ pirmauja 2-1. Ketvirtasis mūšis taip pat įvyks Portlande.

NBA atkrintamųjų istorijoje tai tik antrosios rungtynės, kuriose buvo sužaisti net keturi pratęsimai. Prieš tai tokia ilga kova buvo užfiksuota 1953 metais, kuomet susitiko Bostono „Celtics“ ir Sirakūzų „Nationals“.

Pralaimėjusių komandoje Nikola Jokičius aikštėje praleido 65 minutes, o tai yra trečias didžiausias skaičius NBA.

Ilgiau yra žaidę tik Dale'as Ellisas (69 min.) ir Xavieras McDanielis (68 min.), kuomet jų ginama Sietlo „SuperSonics“ 1989 metais penkių pratęsimų mače 154:155 nusileido Milvokio „Bucks“.

Iki ketvirtojo pratęsimo pabaigos likus žaisti 27,6 sek. „Nuggets“ pirmavo 136:135, bet Rodney Hoodas smeigė tritaškį ir į priekį išvedė „Blazers“. Likus 5,6 sek. Nikola Jokičius stojo mesti baudos metimų, bet tikslą pasiekė tik vienas šūvis.

Dėl to „Nuggets“ privalėjo prasižengti, o Sethas Curry realizavo abi baudas ir savo komandos pranašumą padidino iki 3 taškų (140:137). Galiausiai „Nuggets“ prarado kamuolį ir rungtynėse triumfavo šeimininkai.

Pralaimėjusių komandoje serbas Nikola Jokičius per 65 minutes įmetė 33 taškus, sugriebė 18 kamuolių ir atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus dviem minutėms po Jamalo Murray penkių taškų iš eilės „Nuggets“ pirmavo 100:95, tačiau Moe Harklessas per minutę atsakė 5 taškais ir išlygino rezultatą. Per likusį laiką dvitaškiais apsikeitė Damianas Lillardas ir Willas Bartonas.

41
29
36%
4/11
43%
12/28

Pirmajame pratęsime likus 8,7 sek. C.J. McCollumas dvitaškiu išlygino rezultatą (109:109), o Nikola Jokičius nepataikė lemiamo tolimo šūvio.

Antrajame pratęsime sužaidus dvi minutes po Damiano Lillardo tritaškio „Blazers“ buvo priekyje 116:111, bet lygiai po minutės rezultatas vėl buvo lygus.

Galiausiai McCollumas ir Gary Harrisas apsikeitė dvitaškiais, o per paskutinę antrojo pratęsimo minutę komandos taškais nepasižymėjo. Lemiamą metimą neįmetė Lillardas.

Trečiajame pratęsime likus 32 sekundėms „Blazers“ atsiliko 125:129, bet Damianas Lillardas lengvai pelnė dvitaškį, Jamalas Murray prarado kamuolį, o tuomet Lillardas išlygino rezultatą.

„Nuggets“ lemiamai atakai turėjo 8,4 sek., bet itin tolimas Jamalo Murray tritaškis tikslo nepasiekė. Galiausiai viskas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, kuriame svarbiausiu šūviu pasižymėjo Rodney Hoodas.

C.J. McCollumas pratęsimuose pelnė 18 taškų ir taip pakartoto didžiausią rodiklį NBA per pastaruosius 20 sezonų.

Iš viso snaiperis surinko 41 tašką (12/28 dvit., 4/11 trit., 5/6 baudos) ir taip pakartojo savo rekordą NBA atkrintamosiose.

„Blazers“ namuose laimėjo lai 12-ąsias rungtynes iš eilės.

„Blazers“: C.J. McCollumas 41 (16/39 metimai), Damianas Lillardas 28 (8 rez. perd.), Rodney Hoodas 19, Enesas Kanteris 18 (15 atk. kam.), Moe Harklessas 15 (10 atk. kam.).

„Nuggets“: Jamalas Murray 34 (14/32 metimai, 9 atk. kam.), Nikola Jokičius 33 (65 min., 18 atk. kam., 14 rez. perd.), Willas Bartonas 22 (9 atk. kam.).

„Blazers“ švenčia pergalę:

Svarbiausi rungtynių momentai:

Atrinkti (0) Visi (12)
Robis
Tie, kurie stumiat ant Portlando ir ju sudeties, pasiziurekit i rosteri atidziau. Viena geresniu Portlando komandu per paskutinius 2 desimtmecius. O ir del warriors labau nesu tikras, ar taip jau lengvai nugaletu portlanda, jei abi komandos zaistu conf finale. Grazios dienos.
2019-05-04
+8
zdrs visiem,
kur galima nemokamai be jokiu atsisiuntimu ir programu rasti angl/rus k. nba pilnu macu buvusiu vaizdo irasus atgaline data? domintu linkai. Noreciau suzinoti, ar galima is tenpat ir atsisiusti rungtynes nemokamai? per torenta, nesisiunciu, nes vienakart pasigavau sloga ten ir visas destkope judejo, kaip eglutes lemputes(ratu, ryskiai zybejo, todel smagumo to nebenoriu- sake butu praeje dar kazkiek laiko tai butu sunku isgydyt kompa, o db kai siunciausi kazkoki tai seriala praradau poto tik c disko failus apie 30% kas yra niekis)
2019-05-04
-8
ed
Pagaliau viena mėgstamiausių komandų žaidžia taip kaip Sabo laikais ! Ilgai laukiau, liko vienas žingsnis iki konferencijos finalo ! O tada tikiu kad tiek Worriorsus tiek Houstona Blazers paims serijoje !
Juonis
Europoj zaidzia 20 min ir nebepavelka koju o cia 65 :D aisku Europoj gynyba kita, bet judet vistiek reik
2019-05-04
+7
tai ta gynyba dar geresne intensyvesne nba nei europoje
2019-05-04
+14
Karys
šita serija portland\'o denver nors regular sezona ir įrodinėjo gerą formą. .. dar max 3 mačai ir atostogos salei jų aukštaūgėms....
2019-05-04
+1
kasioguru
grybu kare laimejo mazesni grybai. :) nu Portlanda galima suprast, problemos su aukstais, bet Denveris antras varzybas zaidzia kaip studentai. tiek sansu laimet varzybas ir visi issvaistyti begalviskai. meto paskutinem sekundem is 8 metru, pasokdinti praskrenda kaip mokyklinukai. akivaizdziai stipresni, bet nesugeba to isnaudot. nezinau, kaip baigsis si serija, bet konferencijos finale GS (ko gero) nupus bet kuriuos, nes lygiu skirtumas kaip butu is skirtingu lygu.