• Utenos klubas reguliariajame sezone užsitikrino 6-ąją vietą

• Nugalėtojams Martinas Gebenas pelnė 29 taškus, atkovojo 16 kamuolių ir surinko 44 naudingumo balus

• „Dzūkijos“ gretose karjeros mačą sužaidęs Elijah Brownas pelnė 36 taškus ir surinko 39 naudingumo balus

• Alytaus arenoje taip pat vyko šventė skirta Valdemarui Chomičiui, kuris šiandien mini 60-ąjį savo gimtadienį

Šventinėse ir legendinio Lietuvos krepšininko Valdemaro Chomičiaus gimtadieniu pažymėtose rungtynėse Alytuje susirinkę žiūrovai išvydo įspūdingą trilerį, tačiau šeimininkų pergalės jie neišvydo.

29
44
16
86%
6/7

Šventę alytiškiams sugadino paskutines reguliariojo sezono rungtynes žaidę Utenos „Juventus“ (15-21) krepšininkai, 94:91 (23:19, 25:25, 16:21, 30:26) palaužę Alytaus „Dzūkiją“ (12-23).

Prieš rungtynes specialioje ceremonijoje buvo pasveikintas Alytaus komandos trenerio asistentas Chomičius, kuriam šiandien suėjo 60 metų.

Jubiliejaus proga pasaulio, olimpinį ir Europos čempioną sveikino Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis, LKL prezidentas Remigijus Milašius, arenoje rungtynes taip pat stebėjo ir Šarūnas Marčiulionis.

Į Alytų atvykę garbūs Lietuvos krepšinio svečiai išvydo įspūdingą reginį, kurio pagrindiniais dalyviais tapo Martinas Gebenas ir Elijah Brownas.

Gebenas per 33 minutes pelnė 29 taškus (10/12 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/7 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius pardavimus ir surinko net 44 naudingumo balus. Pastarasis rodiklis – absoliučiai geriausias rezultatas šį sezoną.

„Dzūkijos“ gretose karjeros rungtynes sužaidė Brownas, sukaupęs 39 naudingumo balus. Amerikietis su 36 (6/10 trit.) taškais pasiekė antrą rezultatyviausią sezono pasirodymą, o šalia to pridėjo ir 5 rezultatyvius perdavimus.

Alytaus ekipoje rungtynių dėl traumos nebaigė gimtadienį taip pat šventęs Artūras Jomantas. Krašto puolėjas dar antrajame kėlinyje nesėkmingai nusileido ant žemės ir į aikštelę daugiau nebegrįžo.

Paskutiniame kėlinyje sužaidus tris su puse minutes uteniškius tritaškiu į priekį išvedė Gebenas – 72:67. Tačiau čia pat šeimininkai priartėjo – 71:72.

Daugiausia pelno: Paulius Petrilevičius

Netrukus technine pražanga buvo nubaustas Žydrūnas Urbonas, o baudas realizavęs Brownas išvedė „Dzūkiją“ į priekį – 76:75. Čia pat komandos vėl keitėsi taikliais metimais ir rezultatas vėl tapo lygus – 79:79.

Čia pat už antrąją techinę Urbonas buvo išvarytas iš aikštės, tačiau be stratego likę uteniškiai nesutriko ir po Karolio Guščiko tolimo metimo, likus žaisti 2 minutes, atitrūko 85:82. Netrukus tritaškį pridėjo ir Tomas Dimša (88:82), o per paskutinę pusę minutės, nepaisant dviejų nerealių Browno tritaškių, „Dzūkija“ atsitiesti nebepajėgė.

„Dzūkija“: Elijah Brownas 36 (6/10 trit., 12/13 baudos), Keremas Kanteris 21 (8/12 dvit.), Paulius Petrilevičius 9.

„Juventus“: Martinas Gebenas 29 (10/12 dvit., 16 atk. kam., 44 naud. bal.), Tomas Dimša 11 (3/6 trit.), Arvydas Šikšnius ir Karolis Guščikas po 10.

tiesa
Dzūkija - kaip mažiausio biudžeto LKL komanda , pasiekimas 8 vieta yra visai neblogas . Tai panašus pasiekimas kaip Žalgirio Eurolygoje .
2019-05-05
+4
X
Davisas kai atejo i zalgirį. pusmeti nuvo nieko gero. Duokim Geben laiko ir gal tai bus dar geresne investicija
2019-05-05
+3
Gabenas bus geresnis uz ta perlinkusi Biruti,Gabeno visai kiti judesiai greitesnis,mobilesnis,nieko ten nebus is to Birucio