Aštuntą pergalę iš eilės moterų krepšinio asociacijos (WNBA) pirmenybėse iškovojo Konektikuto „Sun“ krepšininkės, išvykoje 90:70 (47:27, 43:43) sutriuškinusios Los Andželo „Sparks“ ekipą.

„Sun“ atitrūko pirmajame kėlinyje, kai po spurto 14:2 įgijo 24 taškų pranašumą (42:18). Šioje atkarpoje pasižymėjo „Lietuvos telekomo“ legionierė Katie Douglas, pelniusi 8 taškus.

Iš viso per 36 ant parketo praleistas minutes K.Douglas pelnė 18 taškų (3/5 dvitaškių, 2/6 tritaškių, 6/6 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo ir tris – prasižengė.

Kita „Lietuvos telekomo“ legionierė, Jennifer Derevjanik per 7 aikštėje praleistas minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškio), tačiau atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dukart prasižengė.

Rezultatyviausia nugalėtojų gretose buvo Nikesha Sales – 26 taškai. Los Andželo ekipai Chamique Holdsclaw pelnė 23 taškus, o naudingiausia praėjusio sezono krepšininkė Lisa Leslie – 13, tačiau pataikė vos 4 metimus iš 15.

„Sun“, pralaimėjusi pirmąjį sezono mačą, vėliau iškovojo aštuonias pergales iš eilės – visas jas didesniu nei 9 taškų skirtumu. Tokia pergalių serija leido joms pakilti į pirmąją absoliučios WNBA įskaitos vietą.