• „Rockets“ per pratęsimą 126:121 palaužė „Warriors“

• Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje iki keturių pergalių Hjustono ekipa atsilieka 1-2

• Nugalėtojams 41 tašką surinko Jamesas Hardenas

• NBA čempionų gretose išsiskyrė 46 taškus pelnęs Kevinas Durantas

Jamesas Hardenas su kompanija neleido „Golden State Warriors“ NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje pabėgti toli į priekį. Hjustono „Rockets“ savo aikštėje per pratęsimą 126:121 (25:26, 33:23, 33:35, 21:28, 14:9) įveikė „Warriors“ ir serijoje iki keturių pergalių sušvelnino atsilikimą – 1-2.

41
32
47%
9/19
100%
8/8

Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, Andre Iguodala smeigė tolimą metimą ir išvedė NBA čempionus į priekį (112:110), tačiau jau kitoje atakoje Hardenas išprovokavo varžovų pražangą ir, realizavęs abu baudų metimus, atstatė lygybę – 112:112.

Tiek „Warriors“, tiek „Rockets“ turėjo galimybę išvengti pratęsimo, tačiau Kevino Duranto metimas skriejo pro šalį, o Chrisas Paulas verždamasis įstrigo priešininkų gynybos gniaužtuose ir komandoms išsiaiškinti nugalėtoją prireikė papildomų penkių minučių.

Likus kiek daugiau nei dviems minutėms iki pratęsimo pabaigos, Durantas sumažino „Warriors“ atsilikimą iki minimumo (118:119), tačiau kitoje atakoje P.J Tuckeris šeimininkams pridėjo dvitaškį, o Hardenas, prasidėjus lemiamai minutei, smeigė tolimą metimą – 124:118.

Durantas dar išprovokavo Austino Riverso pražangą, atakuojant iš toli, bei nukirpo varžovų pranašumą per pusę (121:124), tačiau Teksaso ekipos pergalę dvitaškiu metimu įtvirtino tas pats Hardenas – 126:121.

Stephenas Curry dar galėjo sugrąžinti intrigą rungtynėse, tačiau nesugebėjo įdėti kamuolio iš viršaus.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidęs Hardenas per 45 minutes pelnė 41 tašką (9/19 dvit., 5/13 trit., 8/8 baud.), atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Gynėjui surengti fantastišką pasirodymą nesutrukdė ir kraujosrūvos akyse, kurios atsirado po praėjusio mačo, kai Draymondas Greenas ranka pataikė Hardenui į veidą.

Daugiausia pelno: James Harden

„Tai yra Jamesas. Tai yra, ką jis daro“, – po mačo savo auklėtinio pasirodymu džiaugėsi „Rockets“ vyr. treneris Mike'as D'Antoni.

Karjeros rezultatyvumo rekordą atkrintamosiose pagerinęs Ericas Gordonas per 45 minutes pelnė 30 taškų (4/6 dvit., 7/11 trit., 1/2 baud.) bei 5 sykius suklydo.

NBA čempionų gretose dar kartą fenomenalų pasirodymą surengė Durantas. Puolėjas per 50 minučių pelnė 46 taškus (8/21 dvit., 6/10 trit., 12/12 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šiose atkrintamosiose Durantas demonstruoja įspūdingą formą ir jau trečią kartą pasiekė 45 taškų ribą. Tokį pasiekimą NBA istorijoje be Duranto pavyko pasiekti tik LeBronui Jamesui, Michaelui Jordanui, Allenui Iversonui, Jerry Westui ir Elginui Baylorui.

„Wariors“ gretose trigubą dublį surinko Draymondas Greenas. Puolėjas per 45 minutes pelnė 19 taškų (5/8 dvit., 1/2 trit., 6/8 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Prastai šios rungtynės susiklostė Curry. Gynėjas pelnė 17 taškų, tačiau pataikė tik 7 metimus iš 23 (5/14 dvit., 2/9 trit., 1/3 baud.).

Ketvirtosios serijos rungtynės įvyks Hjustone naktį iš pirmadienio į antradienį 4 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 41 (9/19 dvit., 5/13 trit., 8/8 baud., 9 atk. kam.), Ericas Gordonas 30 (7/11 trit., 5 kld.), Chrisas Paulas 14 (8 atk. kam.), Clintas Capela 13 (11 atk. kam.), Imanas Shumpertas 10.

„Warriors“: Kevinas Durantas 46 (8/21 dvit., 6/10 trit., 12/12 baud.), Draymondas Greenas 19 (11 atk. kam., 10 rez. perd.), Stephenas Curry 17 (5/14 dvit., 2/9 trit.), Klay Thompsonas (8 atk. kam.) ir Andre Iguodala po 16.

Atrinkti (0) Visi (25)
Karys
apart šios pergalės rocket ir gsw serija baigsis 4:1...
2019-05-05
kunigas
5:1
2019-05-06
+3
butu idomu finala pamatyt rockets-bucks. battle of the MVP\'s :)
2019-05-05
+1
lr
go home gsw go home
2019-05-05
ernestas
Rockets tikrai nelaimes ziedu , cia jau faktas . Nes ten ne houston rockets , o houston harden .

Jei hardeno butu valia jo komandos draugai neismestu nei vieno metimo, o jis mestu visus netimus , jam reikia kad tik gintusi uz ji.
2019-05-05
-8
kasioguru
Curry susiko viska, ka komandos draugai sukure. blankus siemet visiskai. jei ne KD Warriors isvis nelaimetu ne 1 playofu serijos.
2019-05-05
+8
Curry tragiskas buvo, jei Durantas nebutu atejas i GSW turbut su tuo vienu ziedu butu ir like.
2019-05-05
+4
Jon
Tikriausiai Hardenas mes kitose daugiau nei <50 taškų. Go go go raketos!!!
2019-05-05
+7
Jon
Rockets namie išspardys užpakalius ir vėl antrose rungtynėse. Warriors go out!!!