Nuotr.: BNS
  • „Rytas“ įveikė „Skycop“, bet reguliariajame LKL sezone finišavo trečioje vietoje

• Ketvirtfinalyje vilniečiai iki dviejų pergalių kausis su „Juventus“

• „Skycop“ mačui registravo vos 8 žaidėjus

Vilniaus „Rytas“ (26-9) iškovojo triuškinančią pergalę, tačiau prarado viltį „Betsafe-LKL“ reguliariajame sezone užimti antrąją vietą. Po Klaipėdos „Neptūno“ pergalės tapo aišku, jog trečioje pozicijoje liksiantys vilniečiai prieš atkrintamųjų varžybų startą užims žemiausią vietą per pastaruosius 20 metų.

19
25
8
71%
5/7

Pirmą kartą nuo 1998 metų žemiau antrosios vietos finišuosiantis „Rytas“ savo žiūrovų akivaizdoje 84:57 (16:19, 24:11, 24:13, 20:14) nepasigailėjo puolime strigusio Prienų „Skycop“ (13-22) klubo.

Nugalėtojus į priekį vedė Arciomas Parachouskis, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius. Eimantas Bendžius pridėjo 13 taškų. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs Žygimantas Janavičius.

Prienų klubas favoritams priešinosi kiek daugiau nei pusantro kėlinio. Antrajame kėlinyje likus žaisti 3 minutes „Rytas“ pirmavo tik 31:29, bet ketvirtį baigė spurtu 9:1 bei pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą 40:30.

Po pertraukos vilniečiai įjungė dar aukštesnę persvarą bei po spurto 10:2 nutolo 50:32. Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai dar spurtavo ir 12:0 bei prieš lemiamą ketvirtį triuškino varžovus 64:41.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. Jo metu Dainius Adomaitis leido pasireikšti jaunimui, kuris vaizdo aikštelėje negadino – dar labiau persvarą padidinęs „Rytas“ šventė daugiau nei užtikrintą pergalę.

11 krepšininkų į aikštelę išleidusi sostinės ekipa gerokai rečiau klydo (7:17), o kovą dėl atšokusių kamuolių prieš aštuoniese žaidusius svečius laimėjo 38:29.

„Rytas“: Arciomas Parachouskis 19 (8 atk. kam.), Eimantas Bendžius 13, Martynas Echodas ir Arnas Butkevičius 10.

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 15, Kšištofas Lavrinovičius 12, Darjušas Lavrinovičius 10, Gintaras Leonavičius 7.

Uno
Pagaliau prieš sezono galą išmoko parašyti Parachouskio pavardę
2019-05-06
Biat niasvarbū - Ritas ira gereuse kamanda Lėtuvoi mūm i vsio - nekas nepralęnks tokia giniba ir polymas...

Rytas -chiampionai.
2019-05-06
+5
nesuprantu kam jus dar vieni kitus zeminat rezultatas aiskus ir pats kalba uz save. Rytas krizeje, bet vistiek noretusi ju finale su Zalgiriu. Nuo to juk tik idomiau. Ateinancios rungtynes su Zalgiriu parodys ar jie dar turi bent kiek dvasios ir ar gali dar pasikandziot.
2019-05-06
+2
siphon
Ar tai kad rytas liko 3 vietoi reiskia, kad pergales atveju susitiks jau pusfinalyje su zalgiriu?
2019-05-05
-1
Nesvaik, durniau, o domekis krepsiniu. Pusfinalis bus su Neptunu.
1944
Kas labiausiai patinka, kad raudoni suskreteliai bando prikisti Zalgirio pralaimejima Prienams kai patys pralaimejo praktiskai viena svarbiausiu dvikovu siame sezone ir pralaimejo visiskam dugnui Neveziui, delto dabar baige savo apgailetina sezona trecioje vietoje ir dabar Neptunui yra visi sansai pagaidinti raudona parodija iki pat bronzinio ga1dyno😂
2019-05-05
+11
Ponas Miau
Va,lengva pergale. Cia ne kaimo komanda(Kaunas),kuri pralaimejo net. geda geda.

vienintelis rytas nedaro gedos Lietuvai...
2019-05-05
-20
Nabage, jau uzmirsai paskutines tris savaites kai visi is eiles zagino tavo raudona kekse, o Nevezis net smirdanciame jusu tvarte triumfavo.
2019-05-05
+13
Antanas
kita savaite nusimato krepsinio porno. ryto erzilai gerai atrur.ins ispurtelio lavonus. ta proga paruosiu solidzia stafke
2019-05-05
-14
As to antanui
Eik miegoti raudonas bomze lysk i buda taboro atlieka ir ruosk sekmadieniui vazalino raudona siuksle 🏀
2019-05-05
-1
expert
Rungtynes realiai nieko nereiskia ne raudona kekse vistiek liko trecioje vietoje. Esminis dalykas yra tai, kad jus geriau nueikite i raudonkurwiu motinini foruma. Va ten tai kaifas skaityti kai paskutine savaite akivaizdziai raudonaqurwiai urodai absoliucioje agonijoje😂 Vieni laidoja kluba nes puikiai suvokia kas darosi sitame degradyne, uz visus aferistu darbelius su Blanco ir visa kita kita sezona gali buti kad bus nurezta savivaldybes parama. Kiti issigimeliai jau planuoja ka reikes palaikyti kai neliks sito smirdancio bei visos Lietuvos nekenciamo klubiukscio😂
2019-05-05
+8
Blet kas leidžia tam storam avinui čeponiui komentuot rungtynes. Po kiekvieno raudonkurvių epizodo vos neprisimyžęs rėkia. Blet reikia nešališkų komentatorių
2019-05-05
-2
kowno gavno
zalkurviai agonijoj
2019-05-05
-9
Rytas toliau pramusineja dugną. Žaidimas ne tik kad beviltiskas bet ir be perspektyvos.. Nlb aš žiuriu šio projektelio mačų, bet ką pamačiau tai šokiravo. Žaidėjams visiškai poc.hui ant rungtynių, visiška betvarkė žaidime. Tegul tik neknisa proto kad viskas komandoje gerai ir atlyginimai tikrai mokami laiku nes iš žaidėjų akių matosi jog kažkas aiškiai klube negerai.
2019-05-05
+6
djgafferKLP
Tiek ardesi raudonqrwiai, bet vistiek ciulpia apzioje su prasciausiu rezultatu per du desimtmecius. Jus nepergyvenkite, cia tik pradzia. Neptunas dabar atsiraitos rankoves kad priminti ta sezona kai Ewingas, peremes kamuoli is seno nukrioselio lukauskio, pasiunte raudona parodija i bronzini gaidyna.
2019-05-05
-4
monster
Tegu raudonakurwa kolkas pasidziaugia nes kita savaite Zalgiris jau ketvirta karta per sezona statys raudonskudurinius RAKAM!
2019-05-05
-1
Kindziulis
o gal prisimink kiek kartų šį sezoną Neptūnas statė Žalgirį RAKAM?!!