Pergalingai ULEB Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigė Tomo Pačėso treniruojami Sopoto „Prokom Trefl“ krepšininkai. Jie namie 79:68 (15:17, 23:15, 21:18, 20:18) nugalėjo Liublianos „Union Olimpija“ komandą.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiams buvo pavykę įgyti 4 taškų pranašumą (26:22), tačiau laimėję kelių minučių atkarpą spurtu 15:4 Sopoto krepšininkai persvėrė rezultatą savo naudai (37:30).

Trečiajame kėlinyje slovėnams buvo pavykę priartėti iki 5 taškų (43:38), bet tada daugiausiai Donato Slaninos pastangomis „Prokom Trefl“ spurtavo 11:6 ir pirmą kart rungtynėse įgijo dviženklį pranašumą (54:44), kurio per likusį laiką nebeišvaistė.

Nugalėtojams Slanina per 33 minutes pelnė 18 taškų (1/3 dvitaškių, 4/7 tritaškių, 4/4 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau 4 kartus suklydo ir 2 sykius prasižengė.

Tomas Masiulis per 19 aikštėje praleistų minučių surinko 2 taškus (1/2 dvitaškių, 0/2 baudų), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Prokom Trefl“: Milanas Gurovičius 22, Donatas Slanina 18, Pape‘as Sowas 16 (8 atk. kam.), Jovo Stanojevičius 12.

„Union Olimpija“: Jasminas Hukičius 16, Borisas Gorencas 10, Mirza Begičius 8, Marko Miličius 8, Goranas Dragičius 7, Miha Zupanas 6, Maurice‘as Bailey 6.

8 Bolonijos Virtus 14 2 12 2 5 -207

* pažymėtos komandos iškovojo kelialapius į „Top 16“ varžybas.

Atrinkti (0) Visi (7)
perka brownus,moka kazin kiek,karta zaidzia,3 kart shuda mala.slanina neko blogesnis,duok 10 traibanu jam mest tai primes,pastovus