Nuotr.: BNS/LKL
Nuotr. BNS/LKL

Kėdainių „Nevėžis“ (8-28) pabaigė „Betsafe-LKL“ sezoną savo sirgaliams padovanodamas pergalę.

25
29
2
60%
6/10

Ramūno Cvirkos auklėtiniai namie 90:86 (26:25, 17:23, 26:17, 21:21) palaužė be pergalių ketvirtajame rate likusius Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (16-20) krepšininkus.

„Nevėžis“ LKL reguliariajame sezone užėmė devintąją poziciją. Tuo metu Pasvalio „Pieno žvaigždės“ jau anksčiau žinojo, kad liks penktoje vietoje ir LKL ketvirtfinalyje susikaus su Panevėžio „Lietkabeliu“.

Pirmojoje mačo pusėje komandos žaidė taškas į tašką, o po pertraukos atsiplėšti pirmieji pamėgino svečiai. „Pieno žvaigždės“ išsiveržė į priekį 64:57, tačiau „Nevėžio“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 20:3 bei ketvirtojo kėlinio viduryje patys įgijo dviženklę persvarą 77:67.

Užsivedę šeimininkai lemiamomis minutėmis nesiruošė sustoti – sėkmingai žaidė gynyboje, vieną po kito blokavo metimus ir nors paskutinėmis sekundėmis leido varžovams prisivyti iki 3 taškų, bet nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė puikią formą pastaruoju metu demonstravęs Zaidas Hearstas, pelnęs 25 taškus ir surinkęs 29 naudingumo balus. Pralaimėjusių neišgelbėjo įspūdingas Jay Threatto benefisas – gynėjas buvo arti trigubo dublio pelnydamas 20 taškų, atkovodamas 11 kamuolių ir atlikdamas 8 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame LKL rate nė karto nelaimėjusios, tačiau penktąją vietą iškovojusios „Pieno žvaigždės“ patyrė devintąjį pralaimėjimą iš eilės, o jį dar labiau apkartino netektis – Dagoberto Pena ketvirtajame kėlinyje nesėkmingai nusileido ant parketo ir patyręs traumą aikštelę paliko tik su komandos draugų pagalba.

„Nevėžis“: Zaidas Hearstas 25 (29 n.b.), Martynas Varnas 13, Gabrielius Maldūnas 12 (9 atk. kam., 4 blk.), Ignas Labutis 9, Nikita Balašovas 7.

„Pieno žvaigždės“: Jay Threattas 20 (11 atk. kam., 8 rez. perd., 32 n.b.), Dagoberto Pena 15, Yannickas Franke 13, Žygimantas Skučas 12.

Trenerių komentarai:

Petrauskas
kiekviena karta ta pati sneka turim ismokti pamoka pralaimint pralaimejimu liunas
2019-05-05
+4
Jai toliau prastai pasvaliui eisis turiu nuojauta kad greitai petrauskas pabegs. bent as tokia nuomone turiu apie ji.
2019-05-05
+3
Ale tikrai nevezis isisiautejo. gal da ir dzukus aplenks.ha ha
2019-05-05
+11
Kosmaras
pieno zvaigzdem ketvirtfinaly taip zaidziant banguotai ir nuo lietkabelio gaus serija 2-0