Nuotr.: AP-Scanpix
Nuotr. AP-Scanpix

FIBA Čempionų lygos finale ypač didelės intrigos nebuvo – titulą iškovojo Bolonijos „Virtus“ ekipa, 73:61 (20:8, 18:16, 20:20, 15:17) įveikusi Tenerifės „Iberostar“.

Daugiausia pataiko: Kevin Punter

Aleksandro Džordževičiaus treniruojamas Bolonijos klubas iniciatyvos ėmėsi nuo pat rungtynių pradžios ir per pirmąją kėlinio pusę spurtavo 13:2.

Nors vėliau „Iberostar“ puolimas kiek atsigavo, iki ilgosios pertraukos jiems taip ir nepavyko sušvelninti atsilikimo.

Trečiajam kėliniui pasibaigus lygiai – 20:20 – Tenerifės ekipa į mačą kabintis pabandė ketvirtojo pabaigoje.

Likus žaisti lygiai minutę, „Virtus“ pranašumas buvo sumenkęs iki aštuonių taškų (67:59).

Visgi Kevino Punterio baudos metimai ir dvitaškis tiksint paskutinėms sekundėms buvo tikslūs ir „Iberostar“ laiko nebepakako.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavęs Punteris surinko 26 taškus (5/5 trit.), atkovojo 7 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus. Jis pripažintas ir naudingiausiu finalo ketverto žaidėju.

Dar 16 taškų Bolonijos ekipai pridėjo Amathas M'Baye.

„Iberostar“ ekipoje išsiskyrė lietuvių kilmės puolėjas Timas Abromaitis. Jo sąskaitoje – 18 taškų ir 8 atkovoti kamuoliai.

„Šiandien tiesiog nepataikėme savo metimų, buvo ne mūsų diena. Turėjome progų, bet varžovai yra tikrai gera komanda ir sveikinu juos su titulu“, – po mačo sakė Abromaitis.

Nugalėtojai be FIBA Čempionų lygos taurės po finalo taip pat atsiėmė ir milijono eurų vertės piniginį prizą.

„Virtus“: Kevinas Punteris 26, Amathas M'Baye 16, Pietro Aradori 9, Mario Chalmers 8.

„Iberostar“: Timas Abromaitis 18 (8 atk. kam.), Coltonas Iversonas 11, Javieras Beiranas 9.

Atrinkti (0) Visi (13)
Antanas
Atsiprasau uz savo issokimus, mane ka tik baige tvarkyti per antra gala, tai dar megaujuosi tuo bei galiu nusisneketi krepsinio tema, nepykit.