Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix
  • „Raptors“ svečiuose 101:96 nugalėjo „76ers“ ir susigrąžino aikštės pranašumą

• Kawhi Leonardas ketvirtajame kėlinyje įtemptu metu sumetė 7 taškus iš eilės ir leido „Raptors“ kontroliuoti situaciją

• Leonardas per 43 minutes pelnė 39 taškus (8/13 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 8/12 baudos), atkovojo 14 kamuolių, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus ir 7 sykius suklydo

• Naktį prieš rungtynes vėmęs Joelis Embiidas veržėsi į aikštę bei per 35 minutes iš žaidimo realizavo 2 metimus iš 7 ir mačą baigė su 11 taškų

Daugiau nei trečdalį Toronto „Raptors“ komandos taškų surinkęs Kawhi Leonardas padėjo savo klubui išlyginti Rytų konferencijos pusfinalio serijos rezultatą.

Fotogalerija

Nicko Nurse'o vadovaujamas ekipa po Leonardo rezultatyvios atkarpos išvykoje 101:96 (24:21, 23:24, 28:30, 26:21) palaužė Filadelfijos „76ers“ ir serijoje iki keturių pergalių pavijo savo varžovus 2-2.

Penktasis susitikimas naktį iš antradienio į trečiadienį vyks Toronte.

Ketvirtajame kėlinyje Joeliui Embiidui pataikius antrąją baudą, „76ers“ deficitas likus žaisti puspenktos minutės sumažėjo iki minimalaus – 85:87.

Iniciatyvos ėmęsis Leonardas kitoje atakoje atsakė dvitaškiu ir inicijavo asmeninę taškų atkarpą, kurią likus minutei vainikavo tolimas metimas bei „Raptors“ laikė kontrolę savo rankose – 94:90.

Dusyk paeiliui pražanga sustabdytas Danny Greenas tuomet realizavo keturias baudas paeiliui, Pascalis Siakamas pridėjo tris iš keturių ir padėjo tašką rungtynėse – 101:94.

Leonardas per 43 minutes įmetė 39 taškus (8/13 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 8/12 baudos), atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, 7 sykius suklydo ir užfiksavo 38 balų naudingumą.

Skrandžio problemų pakirstas Joelis Embiidas naktį prieš rungtynes vėmė ir buvo neaišku, ar „76ers“ lyderis pasirodys aikštėje. Visgi krepšininkas veržėsi į aikštę, tačiau per 35 minutes iš žaidimo įmetė 2 metimus iš 7 ir dvikovą baigė su 11 taškų.

Aukštaūgis taip pat atkovojo 8 kamuolius bei įsirašė 7 rezultatyvius perdavimus.

Jimmy Butleris nuo savęs pridėjo 29 taškus (6/11 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 8/10 baudos) ir 11 atkovotų kamuolių per 40 žaidimo minučių.

„76ers“: Jimmy Butleris 29 (11 atk. kam.), J.J. Redickas 19 (4/7 trit.), Tobiasas Harrisas 16 (2/13 trit.), Joelis Embiidas 11 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Benas Simmonsas 10.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 39 (14 atk. kam., 7 kld.), Marcas Gasolis 16, Kyle'as Lowry 14 (7 rez. perd.), Serge'as Ibaka 12 (9 atk. kam.), Danny Greenas 11.

Nevykeliu mentalitetas
labiausiai patinka embido traumos negqlavimai, tipo vien del to ji gasolis eda kai vaika, nors paziurekitdar kai uz memfi zaisdavo ka darydvqo irgi gasolis au embidu, o kitas all staras vucevius neturejo jokiu problemu? nes jitai isvis uzdare, arjam irgi skaudejo kazka:DD
2019-05-06
kasioguru
istempe Kawhi siaip ne taip, bet is esmes vaizdelis liudnas. panasiai, kaip pernai Cavs - viskas ant 1 zaidejo peciu. ner Kawhi aikstej ir Raptors iskart stringa. o Sixeriu treneris tai grybas, negi nemato, kad 1x1 Kawhi visus dulkina ir kad geriau butu ji dvigubint ir leist metyt kitiem, ypac, kai tokie Ibakos, Siakamai ir Lowriai plytas meto. zodziu abiem klubam rytu finale ner sansu, ten ar Bucks, ar Celtics nupus bet kuriuos.

beje, kazkaip apie Gasoli komentaru ner. ai, jis gi ir vel patvarke Embiida, tai durniukam ner progos palot. :)
2019-05-06
-2
to kasioguru
atsigauk briedas, embiidas turi problemu su sveikata visa sia serija, tai nesistebeciau kad neuzlose embiidas
2019-05-06
+2
...
Jei craptoriai laimetu nba netycia tai JV irgi gautu zieda.
2019-05-06
+2
Antanas
kas nutiko jo mordai? tai psic.ines ligos pasekme?
2019-05-06
-2
ff
nu ir pataikymas pas 76 buvo... Pirmoj pusej tai isvis issukis buvo is po krepsinio imest :D
Dzemaloidas
Gasolis grazu ziuret, realiai is 9 rungtyniu playoffuose, tai 8 grajuose suvalge tiek vuceviciu tiek embida uzdare gynyboje, fizinis kontaktas, kietas grajus ties prazangos riba, neveltui Defensive player of the year dar neseniai buvo. O dar puolime suzaidzia karts nuo karto, Manau nera klausimu ar sitie mainqi naudingi buvo raptoriams, be just tikriausiai su Orlando but nuv 6-7 grajai, o pries phila db atsilikinetu 3-1.
2019-05-06
-5
kunigas
Gaus nuo 76 ir mainai bus subinen. Ateik ispazinties geriau sudu nerasinejes.
2019-05-06
+2
kunigas
Jeigu Raltoriai butu praloshe tai pasaulis butu sugriuves visiems. Sixeriai jauna galinga komanda, kuriai truksta stabilumo, siaip turejo visus sansus pasiimt pergale. Ben Simmonsas lietuvai kinijoje nebus didele katasrtofa