• „Nuggets“ svečiuose 116:112 įveikė „Trail Blazers“ ir sugrąžino lygybę serijoje 2-2

• Nikola Jokičius per 39 minutes surinko trigubą dublį – 21 taškas, 12 atkovotų kamuolių ir 11 rezultatyvių perdavimų

• Jamalas Murray su 34 taškais (7/13 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 11/11 baudos) buvo rezultatyviausias rungtynėse

• Damianas Lillardas ir C.J. McCollumas Portlando klubui surinko 57 taškus

Nikola Jokičius antrose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse paeiliui įsirašė trigubą dublį bei kartu su Jamalu Murray išvedė Denverio „Nuggets“ į pergalę Portlande.

Fotogalerija

Mike'o Malone'o kariauna ketvirtajame susitikime 116:112 (29:33, 28:30, 27:14, 32:35) palaužė „Trail Blazers“ ir išlygino serijos iki keturių laimėjimų rezultatą 2-2.

Penktosios rungtynės naktį iš antradienio į trečiadienį bus žaidžiamos Denveryje.

Jokičius rungtyniavo 39 minutes, įmetė 21 tašką (7/14 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos), sugriebė 12 kamuolių ir išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų.

Šio sezono NBA atkrintamosiose tai buvo ketvirtasis serbo trigubas dublis.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodęs Murray varžovams atseikėjo 34 taškus (7/13 dvitaškiai, 3/7 tritaškiai, 11/11 baudos). Prie šios trijulės sėkmingai prisidėjo 21 tašką pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Paulas Millsapas.

Po pirmosios susitikimo dalies 6 taškų deficitą turėjusi „Nuggets“ iniciatyvą perėmė trečiajame ketvirtyje, kuriame į savo krepšį praleido 14 taškų, o pati surinko 27 (84:77).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Malikui Beasley dar pridėjus tritaškį, svečiai įgijo dviženklį pranašumą (87:77).

Likus rungtyniauti pusketvirtos minutes, Damiano Lillardo taiklios baudos sumažino „Blazers“ atsilikimą iki minimalaus, bet tuoj pat tolimu metimu atsakė Willas Bartonas (102:98).

Prasidėjus paskutinei minutei Rodney Hoodo tolimas metimas išlaikė šeimininkus arti savo varžovų (107:110), o paskui Portlando ekipa turėjo šansą priartėti per vieną tašką, tačiau Lillardas realizavo vieną baudą iš dviejų (108:110).

21
32
12
11

Tris kartus pražangomis stabdytas Murray per 6 bandymus nė sykio nesuklydo nuo baudų metimų linjos ir įtvirtino Denverio klubo laimėjimą (116:112).

Dvikovos pradžioje gynėjas pasižymėjo akrobatiniu metimu, kuomet mėgindamas atlikti prasiveržimą palei galinę liniją palindo po krepšiu, bet tai jam nesutrukdė pataikyti permetus krepšio konstrukciją.

Portlando klubui tai buvo pirmoji nesėkmė namuose šio sezono NBA atkrintamosiose.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 29 (10/20 metimai), Damianas Lillardas 28 (9/22 metimai), Al-Farouqas Aminu 19 (8 atk. kam.), Sethas Curry 16.

„Nuggets“: Jamalas Murray 34, Nikola Jokičius (12 atk. kam., 11 rez. perd.) ir Paulas Millsapas (10 atk. kam.) – po 21, Garry Harrisas 14, Willas Bartonas 11 (4/14 metimai).

Murray žaidimo epizodai:

Rungtynių momentai:

kasioguru
lengva Jokiciui, kai Blazers priekis subyrejes, bet vistiek Nuggets terliojasi, nors yra aiskus favoritai. ner zaidime brandumo, viskas stovi praktiskai ant sekmes. su Nurkicium Blazers ko gero imtu serija, nors ir dabar dar neaisku, kaip baigsis.
2019-05-06
Šiemet playoffai labai įdomus. Visose serijose kaip ir lygybė. Vis gi NBA finale norėtųsi pamatyt Rockets - Bucks.