Eurolygos A grupės rungtynėse Maskvos CSKA klubas, kurio gretas gina lietuvis  Ramūnas Šiškauskas, išvykoje rezultatu 92:68 (24:5, 27:19, 21:24, 20:20) nugalėjo  Bolonijos „Virtus“ ekipą.

CSKA jau nuo pat pirmųjų susitikimo minučių pradėjo krautis  pranašumą ir nemažino apsukų iki pirmojo kėlinio pabaigos. Rusai po pirmojo kėlinuko pirmavo net 19 taškų skirtumu (24:5), o antrajame ketvirtyje dar labiau padidino ir taip solidų pranašumą. Antroje susitikimo pusėje „Virtus“ kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau intrigos įnešti į aikštelę jau nesugebėjo.

Šiškauskas nugalėtojams per 18 su puse minutės pelnė 8 taškus (3/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 kartą suklydo ir prasižengė.

CSKA: Davidas Andersenas 15 taškų, Nikolajus Zisis ir Marcusas Goree po 12, Trajanas Langdonas 10.

„Virtus“: Dewarickas Spenceris 20 taškų, Alanas Andersonas 19, Fabio Di Bella 10.

Rusai grupėje liko pirmi, tuo tarpu italai užėmė paskutinę vietą.