Sėkmingai ketvirtąjį kėlinį sužaidę Denverio „Nuggets“ krepšininkai iškovojo pergalę. Jie išvykoje 106:102 (22:29, 32:23, 19:26, 33:24) palaužė Memfio „Grizzlies“ komandą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje dar solidų 8 taškų pranašumą turėjo „Grizzlies“ (83:75), tačiau tada svečiai pelnė 11 taškų be atsako ir persvėrė rezultatą (86:83).

Likus žaisti 3 minutes ir 12 sekundžių Memfio krepšininkams buvo pavykę susigrąžinti 7 taškų atotrūkį (97:90), bet tada „Nuggets“ ir vėl spurtavo bei susigrąžino turėtą persvarą (102:97).

Naudingai ir šiose rungtynėse žaidė Linas Kleiza. Lietuvis per 37 minutes pelnė 15 taškų (5/7 dvitaškių, 1/7 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 32 (12 rez. perd.), Anthony Carteris 18, Linas Kleiza 15, Marcusas Camby 13 (19 atk. kam., 5 blk.), Eduardo Najera 11, Yakhouba Diawara 9.

„Grizzlies“: Rudy Gay 30 (10 atk. kam.), Mike‘as Milleris 22 (9 atk. kam.), Kyle‘as Lowry 19, Darko Miličičius 14 (16 atk. kam., 5 blk.), Hakimas Warrickas 9.

Atrinkti (0) Visi (10)
linas valdo.daugiau meti,daugiau pramesi.anais metais 3pt mete taikliau pagal proc
2008-01-31
saunuolis.. o kas liecia tuos tritaskius,tai manau linui buvo progos mesti is toli,tai jis nieko negalvojes ir mete,tik deja,nlb sekesi matosi.. bet kaip profesionalus krepsininkas,zino jei esi laisvas turi mest.. sekmes linai kitose rungtynese..
2008-01-31
+4
Kleiza tai Kleiza, nu nepasakyciau, kad labai gerai suzaide, pramete daug tritaskiu, susirinko 4 prazangas, buna ir geriau, bet Cambis tai zveris... Stulbina jis mane :O
2008-01-31
+5
igavo gera forma linkiu jos neprarast :)
2008-01-31
+4
[ZET
nepamirskim, kad zaidimo gerumas matuojamas ne tik taskais, kamuoliais ir kitkuo, yra ir geras zaidimas gynyboje :)
2008-01-31
+2
kazkas
kai Carmello gavo trauma, visi kalbejo, kad bus gerai, jei Nuggets bent viena pergale be jo iskovos. Bet pasirodo net pats Carmello nera nepakeiciamas :)