LeBronas Jamesas aidint finaliniai mačo sirenai pataikė dvitaškį ir išplėšė pergalę Klivlendo „Cavaliers“ ekipai. Ji išvykoje 84:83 (20:29, 22:19, 20:20, 22:15) palaužė Portlendo „Trail Blazers“ krepšininkus.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 4 minutes ir 26 sekundes „Trail Blazers“ dar buvo priekyje 11 taškų skirtumu (81:70), tačiau tada savo šou pradėjo Jamesas. Puolėjas pataikė tris tritaškius ir inicijavo „Cavaliers“ spurtą 11:0, po kurio rezultatas jau buvo lygus (81:81).

Nors Portlendo krepšininkams buvo pavykę išsiveržti į priekį, kai dvitaškį pataikė Travisas Outlawas (83:81), bet, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai šeimininkų taškai. Tuo tarpu „Cavaliers“ komanda dar pelnė tris taškus, įskaitant ir Jameso dvitaškį aidint sirenai, ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 34 minutes pelnė 7 taškus (3/9 dvitaškių, 1/2 baudų), atkovojo 13 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, tačiau 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 37 (14 atk. kam.),Drew Goodenas 9, Larry Hughesas 8, Danielis Gibsonas 8, Žydrūnas Ilgauskas 7 (13 atk. kam.).

„Trail Blazers“: Lamarcusas Aldridge‘as 16 (9 atk. kam.), Brandonas Roy 16 (8 rez. perd.), Travisas Outlawas 13, Steve‘as Blake‘as 10.