• „Warriors“ penktus metus iš eilės žais konferencijos finale

• „Rockets“ 4-ąjį kartą per pastaruosius 5 metus sezoną baigė pralaimėdami „Warriors“

• Antroje mačo pusėje Curry pelnė 33 taškus

• Konferencijos finale „Warriors“ kausis su „Nuggets“ ir „Blazers“ poros nugalėtoju

Kevinas Durantas nežaidė, Stephenas Curry per pirmą rungtynių dalį nepelnė nė taško, bet „Golden State Warriors“ vis tiek peršoko Hjustono „Rockets“ barjerą. Šeštosiose NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse čempionų titulą ginanti Oklando ekipa išvykoje 118:113 (27:28, 30:29, 25:30, 36:26) nugalėjo „Rockets“ ir laimėjo seriją 4-2.

Fotogalerija

„Warriors“ penktus metus iš eilės žais konferencijos finale, kuriame jos varžove bus Denverio „Nuggets“ – Portlando „Trail Blazers“ poros laimėtoja. Šioje poroje nugalėtojai paaiškės naktį iš sekmadienio į pirmadienį.

„Rockets“ antrus metus paeiliui ir ketvirtą kartą per pastaruosius 5 sezonus sezoną baigė pralaimėdami „Warriors“ komandai. Tik šį kartą jie neturi jokio pasiteisinimo.

„Rockets“ taip pat antrus metus iš eilės seriją su „Warriors“ pralaimi rungtynėse Hjustone. Pernai „Rockets“ krito septintajame Vakarų konferencijos finalo mače.

„Warriors“ vertėsi be blauzdos traumą penktajame mače patyrusio Duranto, o Curry iki ilgosios pertraukos prametė visus metimus. Visgi jis prabilo antroje mačo dalyje, kai surinko 33 taškus ir realizavo svarbiausius mačo metimus.

„Žaidžiant su Kevinu Durantu, gali pasijusti kiek aptingusiu, kadangi žinai, jog jam galima atlikti perdavimą ir jis įmes. Prisiminėme, kaip žaidėme be jo“, – sakė Draymondas Greenas.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Rockets“ pirmavo 97:95, tačiau Curry tada rezultatą išlygino, Kevonas Looney pridėjo dvitaškį, o Curry smeigė tolimą metimą ir svečiai nutolo 102:97.

Jamesas Hardenas pataikė iš toli, Curry ir Chrisas Paulas apsikeitė taikliais metimais iš po krepšio, o Curry, likus žaisti pusantros minutės, smeigė dar vieną tritaškį – 107:102.

33
24
100%
11/11
5

Hardenas, likus žaisti 58 sekundes, pataikė iš po krepšio, tačiau tašką rungtynėse padėjo Klay Thompsonas, įmetęs tritaškį, likus žaisti 36 sek. – 110:104.

„Tai paliks žymę. Tai ne tokios rungtynės, kurias tiesiog pamirši. Tokios skaudina, – teigė „Rockets“ treneris Mike’as D’Antoni. – Mes žaidėme geriausią savo krepšinį, jie – taip pat. Tai buvo tarsi sunkiasvorių kova, bet mes nesugebėjome bent grąžinti serijos į „Warriors“ areną.“

Curry ir Thompsonas kartu surinko 60 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje Curry įmetė 23 taškus ir pasiekė šio ketvirčio karjeros rekordą. 16 iš 23 taškų buvo įmesti per paskutines 5 minutes.

Pirmoje rungtynių pusėje taškų nepelnęs Curry tokį rodiklį užfiksavo pirmą kartą per 102 sužaistus mačus atkrintamosiose.

„Tokie dalykai neįvyksta be tikėjimo savimi“, – pažymėjo Curry.

„Mes tiesiog norėjome laimėti seriją. Turbūt krepšininkams leisiu savaitgalį pailsėti. Turėsime bent kelias papildomas dienas atsigavimui. Mums ši pergalė yra labai svarbi, ypatingai žinant, kiek minučių žaidė startinio penketo nariai“, – teigė Steve’as Kerras.

„Niekada nenuvertinkite čempionų širdies“, – po rungtynių „Twitter“ parašė LeBronas Jamesas.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 35 (6/15 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 6 kld.), Chrisas Paulas 27 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), P.J. Tuckeris 15, Clintas Capela 10 (10 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 33, Klay Thompsonas 27, Andre Iguodala 17, Kevonas Looney 14.

Zigmas
Sakiau, kad Durantas izengs i aikstele.
2019-05-11
Gohanas
Lmao, eilinis gsw titulas. Nera skirtumo pries ka los finaluose. Be vargo ims dar titulus kokius 5 artimiausius metus. Go gsw!!!
2019-05-11
-1
vel tas curry su savo nesamoningais troicais pabaigoi.. dar keli epizodai kai teisejai kamuoly i uzribi nukritusi nuo gsw jiem ir atiduoda, ar technine gordonui kai net bogutas sako ka cia dirbi, as pries ji prasizengiau. bet yra kaip yra. kitamet daug kas keistis turetu.