• „Žalgiris“ paskutiniame reguliariojo sezono mače 91:75 pranoko „Rytą“

• Antrojo kėlinio pradžioje Artūras Milaknis patyrė čiurnos traumą ir daugiau aikštėje nebepasirodė

• „Žalgiris“ antrajame ketvirtyje pelnė 32 ir pirmavo 53:30

• „Rytui“ dėl piršto traumos nepadėjo D.J. Seeley

Kauno „Žalgiris“ (32-4) Betsafe – LKL reguliarųjį sezoną baigė taip, kaip šį sezoną jiems tapo įprasta – įveikdami Vilniaus „Rytą“ (26-10). Tik nieko abiem komandoms nebelemiantis mačas lėmė Artūro Milaknio netektį.

Fotogalerija

Reguliariojo sezono nugalėtojų titulą jau anksčiau užsitikrinę kauniečiai 91:75 (21:17, 32:13, 18:25, 20:20) įveikė vilniečius, kurie liko treti. Šį sezoną „Žalgiris“ laimėjo visus 4 tarpusavio susitikimus.

Kauniečiai pergalingą pranašumą įgijo po beveik tobulo antrojo kėlinio. Per šį ketvirtį pataikę 13 metimų iš 17, įskaitant 6 tritaškius, jie 4 taškų pranašumą pavertė 23 taškų persvara – 53:30.

Visgi į ilgąją pertrauką „Žalgiris“ išėjo ne geriausių nuotaikų – antrojo ketvirčio pradžioje traumą patyrė Artūras Milaknis: jis nesėkmingai nusileido ant parketo ir susižeidė kairiąją koją.

Snaiperis kurį laiką skausmu perkreiptu veidu gulėjo ant parketo susiėmęs veidą rankomis. Aikštę jis paliko stipriai šlubčiodamas.

Prieš ilgąją pertrauką Milaknis išėjo į rūbinę ir ant suolo vėliau nebepasirodė.

„Rytui“ dėl piršto traumos nepadėjo vienas lyderių D.J. Seeley. Amerikietis atvyko su komanda į Kauną, bet aikštėje nepasirodė.

Kauno komanda LKL ketvirtfinalyje iki dviejų pergalių susikaus su aštuntoje vietoje likusia Alytaus „Dzūkija“, tuo metu „Rytui“ teks Utenos „Juventus“ barjeras. Atkrintamųjų startas – antradienį.

„Žalgirio“ gretose savojo šanso sulaukė visi 12 krepšininkų, iš kurių taškais nepasižymėjo vienintelis Rokas Jokubaitis. Gynėjas per pusdevintos minutės prametė vienintelį mestą tritaškį.

19
28
3
71%
5/7

Universaliai pasirodęs Brandonas Daviesas per 24 minutes įmetė 19 taškų (7/9 dvitaškiai, 5/7 baudos), sugriebė 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 sykius suklydo ir įsiraėšė 28 naudingumo balus.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 19 (6 atk. kam., 4 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 14 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Nate'as Woltersas 11.

„Rytas“: Derekas Needhamas 19, Martynas Echodas 18 (9 atk. kam.), Arnas Butkevičius 9.

Robinis
Tai as taip ir nesupratau. Kur raudonos k....vos fanatikai kur vakar pries rungtynes cia save visaip drasino ir grasino nukalti Zalgiri? Vel gavot kaip su bbiu per marmuzes ar kaip cia? A?😂
DilmahSystra
Rytas atidave visas jegas, gerai kad ryto vyrai kovoja, kad nors atsipūstes Žalgiris nepakrautu +30 taškų
2019-05-12
+9
a_White37
kovoja sauniai :D tik -16 :D
2019-05-24
Kaip suprantu po siu rungtyniu dilmah vis dar kaifuoja nes jo komanda eilini syki stovejo mylima poza RAKAM😂😂😂😂
2019-05-12
-9
Dilmahas skaito komentarus, bet kaip visada po rungtyniu jau sedi agonijoje ir neturi ka pasakyti:D
2019-05-12
-9
djgafferKLP
Graziai cia Zalgiris pervaziavo raudona kibiro parodija. Neptunas greitai prates raudonuju agonija.
2019-05-12
-2
Kamasolis
Nu ka, jau zurnalistai nerasote, kad grandu musis? Nu jo, sutriuskino lkl vidutinioke. Fantastinis vakaras.
2019-05-12
+9
Pil
NA ŽALGIRIS PIRMAS LIETUVOJE YRA IR BUS. SU PERGALE VISUS ŽALGIRIO FANUS!!! ŽALGIRIS, ŽALGIRIS, ŽALGIRIS
2019-05-12
+11
Artiomas balvonas
Čia su kuo žalgiris žaidė, negirdėjau tokios komandos?
2019-05-12
+3
Patiko kai Zalgiris dauze raudona parodija, nuleido gaza, o paskui parvertes vistiek isniekino.
2019-05-12
+10
to mzk
Nuokrusa, nepavargai cia komentuoti po kiekvienu komentaru? Dink is cia raudona pedryla!