Pralaimėjimu Eurolygos reguliariojo sezono C grupės varžybas baigė čempionės titulą ginanti Atėnų „Panathinaikos“ ekipa. Graikijos čempionai išvykoje po pratęsimo 87:95 (24:22, 19:31, 21:18, 19:12, 4:12) turėjo pripažinti „Real“ komandos pranašumą.

Įpusėjus rungtynėms pasinaudodami dažnomis graikų klaidomis (iš viso Atėnų ekipa prarado 18 kamuolių) aikštės šeimininkai buvo įgiję dviženklį pranašumą (53:43), tačiau antroje mačo dalyje „Panathinaikos“ krepšininkams pavyko priartėti.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 2 minutes per Šarūno Jasikevičiaus rankas tritaškį pataikęs Raulis Lopezas padidino „Real“ pranašumą iki 6 taškų (78:72), tačiau netrukus taikliu šūviu atsakė ir lietuvis.

Kitoje atakoje dvitaškį pataikęs Michaelas Batiste'as netrukus pridėjo du baudų metimus ir sumažino „Panathinaikos“ deficitą iki minimumo (79:80). Likus žaisti 23,5 sekundės netaiklų Jasikevičiaus metimą pataisęs Batiste'as Atėnų klubui išlygino rezultatą, o pergalę „Real“ ekipai galėjęs išplėšti Alexas Mumbru iki mačo pabaigos likus 4,3 sekundės prametė dvi baudas.

Per papildomą laiką aikštėje dominavo aikštės šeimininkai. Jau pratęsimo pradžioje kelias atakas iš eilės baigę sėkmingai jie atitrūko ir sėkmingai apsigynę bei išlaikę persvarą iki mačo pabaigos šventė vienuoliktąją pergalę.

•

Šarūnas Jasikevičius pralaimėjusiems per 23 minutes pelnė 13 taškų (2/3 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 3/3 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, tačiau po 4 sykius suklydo ir prasižengė.

„Real“: Louisas Bullockas 22, Lazaros Papadopuolos 14, Raulis Lopezas 14, Alexas Mumbru 12, Felipe Reyesas 10, Alexas Hervelle 9 (8 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Vassilis Spanoulis 22, Michaelas Batiste'as 16, Šarūnas Jasikevičius 13 (6 rez. perd.), Sani Bečirovičius 10, Nikos Hatzivrettas 10.

8 Bambergo Brose Baskets 14 2 12 2 5 -161

* pažymėtos komandos iškovojo kelialapius į „Top-16“ varžybas.

Atrinkti (0) Visi (7)
Ši kartą Jasikevicius po siokios tokios pertraukėlės vel nemazai rezultatyviu perdavimu padare ..tik gaila kad tas keturias klaideles ...
2008-02-01
pao siais metais labai jau silpnai zaidzia, toli nenueis.
2008-02-01
+1
per pratesima per 5 minutes PAO surinko vos 4 taskus tai nieko keisto kad pralaimejo