Sunkia pergale Eurolygos C grupės varžybas baigė „Barcelona“ krepšininkai. Išvykoje rungtyniavę katalonai tik ketvirtajame kėlinyje 69:65 (21:16, 13:15, 12:20, 23:14) palaužė grupės autsaiderę Bambergo „Brose Baskets“ ekipą.

Puikiai žaidę vokiečiai prasidėjus ketvirtajam ketvirčiui pirmavo 51:46, tačiau katalonus nuo pralaimėjimo išgelbėjo iniciatyvos ėmęsis slovėnas Jaka Lakovičius.

Ketvirtajame kėlinyje jis pelnė 10 iš 15 savo taškų ir buvo vienas pagrindinių svečių spurto iniciatorių. Po Lakovičiaus ir Rogerio Grimau taškų „Barcelona“ komandai pavyko išsiveržti į priekį (62:59), o persvaros iš rankų Duško Ivanovičiaus auklėtiniai nebeišleido.

„Brose Baskets“: Predragas Suputas 17 (8 atk. kam.), Darrenas Fennas 10 (8 atk. kam.), Robertas Garrettas 9, Ademola Okulaja 9.

„Barcelona“: Jaka Lakovičius 15, Franas Vazquezas 12, Ersanas Ilyasova 12, Jordi Triasas 9 (20 atk. kam., 6 rez. perd.).