Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Ąžuolo Tubelio vedamas Vilniaus „Rytas“ (0-1) pralaimėjimu pradėjo Eurolygos turnyro finalinį etapą Vitorijoje. Gronskio treniruojama ekipa B grupės rungtynėse po permainingos kovos 66:81 (24:22, 14:22, 16:17, 12:20) nusileido Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-0).

GM: 5

Vilniečiams labai nesėkmingai susiklostė antrojo kėlinio pradžia, kai buvo pralaimėta atkarpa 2:18 (26:40), tačiau Gronskio auklėtiniams pavyko sugrįžti į rungtynes ir prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė septyni taškai – 54:61.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui Lietuvos sostinės ekipai pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (61:65), tačiau tuomet Serbijos jaunimas ketvirčio pabaigą laimėjo 16:5 ir turnyre iškovojo pirmąją pergalę – 81:66.

Vilniečių ekipoje dominavęs Tubelis per 31 minutę pelnė 27 taškus (8/14 dvit., 3/7 trit., 2/3 baud.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 4 varžovų metimus bei surinko 36 naudingumo balus.

„Ryto“ grupėje taip pat varžosi Valensijos „Basket“ (0-1) ir Madrido „Real“ (1-0). Pastarieji šios dienos rungtynėse 97:54 sutriuškino „Basket“ ekipą.

Į turnyro finalą pateks pirmąją vietą savo grupėje užėmusi komanda.

„Rytas“: Ąžuolas Tubelis 27 (8/14 dvit., 3/7 trit., 12 atk. kam., 4 blk., 36 naud. bal.), Ignas Goliančikas 9, Oskaras Pleikys 8.

„Crvena Zvezda“: Vukasinas Masičius ir Nikola Manojlovičius po 13, Marko Pavicevičius ir Bojanas Tomaševičius po 12, Stevanas Karapandzičius 11.

Atrinkti (0) Visi (5)
djgafferKLP
Super super super. Net neabejojau kad Zvezdos talentai atsirevansuos uz ta praeitu metu raudonos parodijos mazvaikiu fuksu, bet jei is pradziu sunkokai viskas ejosi tai ketvirtas kelinys parode tikraji apgailetina raudonskudurines parodijos pseudotalentu lygi.

Visus su pergale!

Whyy waha!
2019-05-16
-15
Donatas
tikrai negeda pralaimeti serbam visi zinom kokia ju stipri mokykla, va vokieciams pralaimeti tai tikrai geda.