Nuotr.: Reuters – Scanpix
  • „Warriors“ trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 17 taškų, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje – 8 taškų deficitus. Abu sykius juos žaibiškai panaikino

• Stephenas Curry surinko 37 taškus, o varžovų komandoje žaidžiantis jo jaunesnysis brolis Sethas – 16

• Pergalę „Warriors“ įtvirtino Andre Iguodalos perimtas kamuolys paskutinėmis mačo sekundėmis

„Golden State Warriors“ panaikino 17 taškų deficitą ir antrą kartą paeiliui įveikė Portlando „Trail Blazers“. NBA Vakarų konferencijos finale čempionų titulą ginantys Steve’o Kerro auklėtiniai iškovojo pergalę 114:111 (29:31, 21:34, 39:24, 25:22).

Fotogalerija

Įpusėjus mačui, „Warriors“ atsiliko 50:65, o trečiojo kėlinio pradžioje jų deficitas siekė 17 taškų. Jis ištirpo per kelias akimirkas.

Stephenas Curry pelnė 5 taškus ir Klay Thompsonas smeigė du tritaškius, Draymondas Greenas pridėjo dvitaškį ir Oklando ekipa dviejų minučių atkarpą laimėjo 13:0, taip priartėdama per metimą – 66:69.

Iš viso per trečiąjį kėlinį čempionai surinko 39 taškus, pademonstruodami ne kartą per šios komandos istoriją matytą spurtą, kai agresyvus darbas gynyboje vainikuojamas taikliais tritaškiais. Thompsonas per šį ketvirtį surinko 13 iš savo 24 taškų.

Curry iš viso pelnė 37 taškus, taip trečias rungtynes iš eilės įmesdamas bent 30 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje „Trail Blazers“ vėl pabėgo į priekį, kai po Meyerso Leonardo tritaškio pirmavo 108:100, bet šeimininkai dar kartą pademonstravo savo jėgą: jie surinko 10 taškų be atsako ir po trijų iš eilės Curry baudų išsiveržė į priekį.

„Trail Blazers“ persvarą grąžino Sethas Curry, pataikęs iš toli, likus žaisti kiek daugiau nei minutę – 111:110.

Jaunesnysis Stepheno brolis šiame mače iš viso surinko 16 taškų, pataikydamas 4 tritaškius, ir perėmė 4 kamuolius.

Visgi ilgiau džiaugtis persvara svečiai negalėjo – netrukus po Setho Curry metimo Kevonas Looney įdėjo iš viršaus, o po netaiklaus CJ McCollumo dvitaškio du taškus iš po krepšio pridėjo Greenas.

„Trail Blazers“ paskutinei atakai turėjo 12 sekundžių, tačiau Damianas Lillardas įstrigo Andre Iguodalos gynyboje – šis perėmė kamuolį ir taip įtvirtino pergalę.

37
34
8
100%
11/11

„Warriors“ vertėsi be Kevino Duranto. Maža to, dar vykstant rungtynėms klubas paskelbė, kad blauzdos traumą patyręs puolėjas negalės padėti ekipai ir mažiausiai dvejose kitose rungtynėse.

„Jo trauma yra kiek rimtesnė, negu mes manėme iš pradžių. Matysime, kaip viskas klostysis“, – po dvikovos pripažino „Warriors“ strategas Steve'as Kerras.

Kiti du serijos mačai bus žaidžiami Portlande.

„Warriors“: Stephenas Curry 37 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Klay Thompsonas 24, Draymondas Greenas 16 (10 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevonas Looney 14, Jordanas Bellas 11.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 23 (10 rez. perd.), CJ McCollmas 22 (9/23 metimai), Sethas Curry 16, Moe Harklessas ir Rodney Hoodas po 12.

Atrinkti (0) Visi (19)
kasioguru
grybai tie Blazers. puolime talentingi, bet gynyba tai ne playofu lygio. GS beveik laisvi meto. ar jie ten taip nesugeba, ar tingi, bet jei taip minkstai zais ir toliau, tai serija baigsis labai greitai.
West finals vyko
warriors rockets...kau visi macai baiges 5+- taskais skirtumu...cia bus 4-1 kaip second round...nuskilo warriorsam kad duranta prarado ne pries rockets serija...pries blazerius jo nereik jie taio geresni.Bet va ories bucks duranti reiks,kitaip jie neaplis very long gianis ir jo auksta xebra.
2019-05-17
-5
nera duranto nera problemu
be duranto visai kitas vaizdas, grynai senieji warriors. toks ispudis kad be duranto viskas lengviau, laimejo keturias is keturiu. tegul valina snake i new yorka ir losia ta savo isolationa, zymiai graziau losia be kd, vel galima megautis fantastisku krepsiniu.
2019-05-17
+21
kasioguru
nu jo, be geriausio (galbut) lygos zaidejo komanda tik sustiprejo. :) ir dar kruva tokiu dunduku palaikina. :) losia gal ir graziau, bet kaip gali but lengviau, jei reik kur kas daugiau judet ir ieskot uztvaru, kai KD galejo daryt taskus be vargo 1x1? ar galva bent kazkiek dirba tokias nesamones rasant?