Nuotr.: D. Lukšta
Nuotr. D. Lukšta

Kauno „Žalgirio“ aštuoniolikmečių ekipa Eurolygos jaunimo turnyre 70:71 (17:13, 20:12, 15:24, 18:22) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ bendraamžiams ir prarado šansus patekti į finalą.

GM: 2

Užtikrintai mačą pradėję žalgiriečiai savo padėtį apsisunkino trečiajame kėlinyje išbarstę dviženklį pranašumą, o nugalėtojas sprendėsi tik paskutinę minutę.

Likus žaisti aštuoniolika sekundžių, „Maccabi“ pataikė dvi baudas ir į priekį išsiveržė 71:70.

Po to Mantas Šernius iškart paprašė minutės pertraukėlės ir savo auklėtinius išrikiavo lemiamai atakai.

Visgi žalgiriečiai nesugebėjo prieš tankią gynybą suregzti padoraus išpuolio, o sudėtingas Manto Rubštavičiaus metimas paskutinę sekundę skriejo pro šalį.

„Žalgirio“ gretose sužibėjo Modestas Kancleris, pelnęs 19 taškų ir atkovojęs 9 kamuolius.

Kerras Kriisa surinko dar 18 taškų, 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

A grupėje žalgiriečiai pirmosiose rungtynėse pralaimėjo ir Miuncheno „Bayern“ klubui, tad paskutinį mačą su Belgrado „Mega Bemax“ žais tik dėl garbės.

„Žalgiris“: Modestas Kancleris 19 (9 atk. kam.), Kerras Kriisa 18, Gytis Mačionis 10.

„Maccabi“: Deni Avdija 19 (10 atk. kam), Razielis Hayunas 15, Yonatanas Atias 12.

Atrinkti (0) Visi (6)
kai daugiau nei puse metimu yra beviltiski trajakai, tai nieko keisto kad nelaimi
2019-05-17
+3
djgafferKLP
Kaip bebutu zalgirieciai bent jau kovojo iki pat paskutiniu sekundziu kai vakar raudonos parodijos jaunimas buvo visiskai bejegis ir buvo sutriuskintas Zvezdos tikru talentu.