• Namie laimėjusi „Skycop“ dėl vietos pusfinalyje kausis sekmadienį Klaipėdoje

• Šeši „Skycop“ žaidėjai surinko 92 iš 94 komandos taškų

• Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje – 32 naudingumo balai

• Dviženkles persvaras rungtynėse turėjo abi komandos

Šeši Prienų „Skycop“ krepšininkai pelnė visus, išskyrus 2 komandos taškus, ir jų vedama ekipa išlygino „Betsafe – LKL“ ketvirtfinalio serijos rezultatą. Antrajame ketvirtfinalio susitikime Prienuose vietos „Skycop“ 94:85 (33:22, 18:36, 16:13, 27:14) įveikė Kazio Maksvyčio auklėtinius.

19
32
88%
7/8
1

Lemiamos serijos rungtynės įvyks sekmadienį 16 val. Klaipėdoje. Šios poros laimėtojas pusfinalyje susitiks su Vilniaus „Ryto“ ir Utenos „Juventus“ ketvirtfinalio serijos nugalėtoju.

Dvikovą šeimininkai pradėjo užsivedę ir po tikslaus Žygimanto Janavičiaus baudos metimo įgijo 15 taškų persvarą – 33:18.

Greitai įgyto pranašumo Virginijaus Šeškaus auklėtiniai ilgai išlaikyti nesugebėjo ir klaipėdiečiai, spurtavę 15:0, išlygino rezultatą, o po dviejų kėlinių jau buvo priekyje – 58:51.

Po pertraukos „Neptūnui“ buvo pavykę įgyti dviženklę persvarą (67:55), tačiau prieniškiai laimėjo atkarpą 10:1 (65:68), o prieš lemiamą ketvirtį turėjo keturių taškų deficitą – 67:71.

Paskutinę mačo atkarpą sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir po Darjušo Lavrinovičiaus tikslaus metimo „Skycop“ įgijo aštuonių taškų pranašumą – 84:76.

Likus šiek tiek mažiau nei dviems minutėms iki mačo pabaigos, Tomas Delininkaitis smeigė tolimą metimą ir sumažino svečių atsilikimą iki penkių taškų (81:86), tačiau tuo pačiu atsakė Martynas Gecevičius (89:81) bei įtvirtinto „Skycop“ pergalę.

Fantastiškas rungtynes sužaidęs Darjušas per 32 minutes pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 0/2 trit., 5/7 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 9 pražangas bei surinko 32 naudingumo balus.

Prieniškių starto penketuko nariai surinko 82 taškus, o nuo suolo kilęs Gintaras Leonavičius pridėjo dar 10.

„Skycop“ pataikė net 81 proc. dvitaškių (25/31).

„Skycop“: Žygimantas Janavičius 20, Darjušas Lavrinovičius 19 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Mindaugas Lukauskis ir Martynas Gecevičius (4/9 trit.), Arnas Labuckas 13, Gintaras Leonavičius 10.

„Neptūnas“: Tomas Delininkaitis 14, Paulius Dambrauskas 13, Laimonas Kisielius 12, Jerai Grantas 11.

+2
namie neptunas turetu imt serija,nors spaudimas bus tikrai didelis,beto ir prienu veteranai panasu kad igavo nebloga forma.sansai 60/40 klaipedos naudai
2019-05-17
-1
Aha
Sitaip praknisti veteranu komandai, praktiskai neturinciai suolo, dar reikia sugebet. Nepykit klaipedieciai, bet pasirodet kaip visiski nevykeliai si karta.
2019-05-17
+10
Skycop
parode charakteri daug dave geceviciaus zaidimas lavrinoviciu zaidimas lyderiu vaidmens
geda
pasigaidino neptunas normaliai, atvare i rungtynes visiskai nenusiteike ir galvoja pasiims lengvai pergale ir prapiso, ant tiek apgailetina komanda, zaidejai be kiausu, o treneris net nesugeba nuteikti komandos kovai, jie atrodo nesupranta, kad cia PO prasidejo ir sitas pralaimejimas gali buti lemtingas, dabar prienai bus ant bangos, o klaipedoj prienai sumes tritaskius ir gales kazys toliau svajoti apie lkl finala, tik prie TV ekrano. :D Stebiuosi ant kiek neptuno zaidejai silpni psichologiskai, nesugebantys nusiteikti rungtynems. Neptunas su 57% tritaskiu pataikymu sugebejo pralaimeti, tai kas bus namie.. Negana to, skycop zaidzia su 8 zaidejais. Pagarba siai komandai. Speju vienintelis neptunas nesugebes baigti serijos 2-0
2019-05-17
+2
Lopai blet. Uzsimane uzsidirbt is 3 rungtyniu!!!