Lietuvos klubams Vitorijoje vykęs Eurolygos jaunimo turnyras itin nenusisekė.

Vieta lygoje: 2
Geriausias pasiekimas: 10
Blogiausias pasiekimas: 4
Daugiausia pataiko: Adas Šimonis

Vilniaus „Rytas“ (0-3) paskutinėse grupės rungtynėse 91:102 (26:32, 18:29, 19:16, 28:25) nepasipriešino Valensijos „Basket“ (1-2) jaunuoliams bei kaip ir Kauno „Žalgiris“ grupės etape neiškovojo nė vienos pergalės.

„Žalgirio“ ir „Ryto“ jaunieji krepšininkai šiame turnyre vieninteliai liko be pergalių ir iš tolimesnių kovų pasitraukė.

Arvydo Gronskio auklėtiniai mačo iniciatyvą prarado antrajame kėlinyje. Jose Alfonso Ribera pelnė 4 taškus iš eilės, Alejandro Bellveris pridėjo dvitaškį, o Valensijos ekipa spurtavo 11:2 bei įgijo dviženklę persvarą – 43:30.

Apsukų nemažinęs Ispanijos klubas dar prieš ilgąją pertrauką padidino pranašumą iki 19 taškų (56:37) ir iniciatyvos per likusią mačo dalį nebeatidavė.

Pralaimėtojų gretose labiausiai išsiskyrė Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 22 taškus (8/16 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 6/9 baudos), atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo metimą bei surinko 24 naudingumo balus.

Augustas Marčiulionis pridėjo 21 tašką (3/8 dvitaškių, 2/3 tritaškių, 9/12 baudos), 5 rezultatyvius pardavimus, 4 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 6 klaidas bei 24 naudingumo balus.

„Rytas“: Ąžuolas Tubelis 22 (8/16 dvit., 11 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 21 (9/12 baudos, 6 kld.), Adas Šimonis 10.

„Basket“: Alejandro Ortega 14 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Alejandro Ruizas ir Alonso Faure po 13, Millanas Jimenezas 12, Alfonso Jose Ribera (4/4 dvit.) ir Marcas Garcia po 11.