Pergalingai Eurolygos reguliarųjį sezoną  baigė C grupės autsaiderė Roanės „Chorale“ ekipa. Prancūzai išvykoje 74:67 (15:15, 20:15, 19:16, 20:21) nugalėjo Romos „Lottomatica“ krepšininkus ir nustūmė juos į šeštąją C grupės vietą bei ketvirtąjį Eurolygos „Top 16“ etapo burtų krepšelį.

Jau prieš savaitę praradę visas galimybes prasimušti į „Top 16“ etapo varžybas prancūzai žaidė nesusikaustę ir prieš didžiąją pertrauką atitrūko. Įpusėjus antrajam ketvirčiui Roanės ekipa pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo 8 taškų pranašumą (33:25).

Antroje susitikimo dalyje svečiams pavyko išlaikyti saugų atstumą – po metų pertraukos į elitinį Europos turnyrą grįžę prancūzai šventė ketvirtąją pergalę.

„Lottomatica“: Roko Leni Ukičius 19, Jonas Stefanssonas 10, Erazemas Lorbekas 10, Davidas Hawkinsas 8 (7 atk. kam.).

„Chorale“: Pape Badiane'as 22 (10 atk. kam.), Adamas Hessas 13 (9 atk. kam.), Marcas Salyersas 13 (8 atk. kam.), Brionas Rushas 10.

8 Bambergo Brose Baskets 14 2 12 2 5 -161

* pažymėtos komandos iškovojo kelialapius į „Top-16“ varžybas.

Atrinkti (0) Visi (2)
pagal įmestų praleistų taškų santykį matosi kiek vertų dėmesio komandų buvo grupėj. Ulkeris ko gero geidžiamiausias varžovas iš 3 krepšelio, o Partizanas ir Lotomatika irgi 100 kart geriau negu Oly arba Aris
2008-02-01
-1
nera stabilumo lotomaticos komandoje bet cia atrodo neturejusios svarbos rungtynes tai nieko baisaus gal