Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Šį savaitgalį Vokietijoje prasidėjo atkrintamosios varžybos, o jas pergalingai pradėjo Roko Giedraičio ir Derricko Waltono atstovaujama Berlyno ALBA.

Daugiausia pelno: Patrick Miller

ALBA namuose 107:78 (29:16, 31:27, 22:22, 25:13) sutriuškino Ulmo „Ratiopharm“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Puikias rungtynes sužaidė buvęs žalgirietis Waltonas, kuris per 23 minutes pelnė 11 taškų (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudos), atliko 12 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 2 kamuolius bei kartą suklydo.

Waltonas taip pat pagerino rezultatyvių perdavimų sezono rekordą. Amerikietis LKL rungtynėse su „Šiauliais“ buvo asistavęs 11 kartų.

Tuo metu Giedraitis per 22 minutes pridėjo 4 taškus (1/1 dvitaškių, 0/1 tritaškių, 2/2 baudos), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius pardavimus ir vieną bloką.

ALBA: Johannesas Thiemannas 15 (9/10 baudos), Marcusas Hermannssonas 14 (3/4 trit.), Nielsas Giffey 12, Derrickas Waltonas (12 rez. perd.), Landy NNoko ir Timas Schneideris po 11.

„Ratiopharm“: Ismetas Akpinaras 13 (4/7 trit.), Javonte Greenas 12.