Sunkią pergalę paskutinėse ULEB Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai. Jie išvykoje per pratęsimą 101:94 (24:27, 21:16, 20:17, 21:26, 15:8) palaužė Solonikų „Aris“ komandą.

Ketvirtajame kėlinyje daugiausiai Marcuso Fizerio pastangomis „Maccabi“ komanda buvo įgijusi 6 taškų pranašumą (80:74), tačiau surengę kelias rezultatyvias atakas aikštės šeimininkai išlygino rezultatą (86:86), tad ekipoms teko žaisti pratęsimą.

Papildomą laiką svečiai pradėjo spurtu 11:2 ir įgijo solidžią 9 taškų persvarą (97:88), bet „Aris“ nepalūžo. Daugiausiai Vladimero Boisos ir Jeremiaho Massey tritaškių dėka iš „Maccabi“ pranašumo buvo likę vos 2 taškai (96:94). Visgi mačo pabaigoje tikslesnė buvo Tel Avivo krepšininkai, kurie ir iškovojo pergalę.

„Maccabi“: Marcuas Fizeris 28 (11 atk. kam.), Terence‘as Morrisas 13 (9 atk. kam.), Estebanas Batista 12, Derrickas Sharpas 11, Yotamas Halperinas 11, Voteego Cummingsas 10.

„Aris“: Jeremiahas Massey 22 (11 atk. kam.), Dimitrios Tsaldaris 19, Bracey Wrightas 17, Darius Washingtonas 11 (7 rez. perd.), Vladimeras boisa 8.

8 Le Mano Sarthe Basket 14 2 12 1 6 -107

* pažymėtos kelialapius į „Top 16“ etapą iškovojusios komandos.

Atrinkti (0) Visi (2)
AAA
GERAI CIA PARASE : Papildomą laiką svečiai pradėjo spurtu 11:2 ir įgijo solidžią 9 taškų persvarą (97:88), bet „Aris“ nepalūžo. Daugiausiai Vladimero Boisos ir Jeremiaho Massey tritaškių dėka iš „Maccabi“ pranašumo buvo likę vos 2 taškai (96:94). laiminejo 97-88 bet poto jau 96-94 .TAI KA IS MACABIO TASKA ATEME KAS NORS, kad vietoj 97tsk liko 96tsk??? :D