• „Rytas“ namie 84:63 sutriuškino „Juventus“ ir LKL ketvirtfinalio seriją laimėjo 2-1

• Pusfinalyje Dainiaus Adomaičio auklėtiniai kovos su „Neptūnu“. Pirmasis mačas vyks trečiadienį Klaipėdoje

• „Rytas“ trečiajame kėlinyje pirmavo 20 taškų persvara, o ketvirtajame – 26 taškais

• Trečią sezoną iš eilės pusfinalyje žais tos pačios komandos

Vilniaus „Rytas“ tapo ketvirtąja Lietuvos krepšinio lygos pusfinalio ekipa. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai lemiamose ketvirtfinalio serijos rungtynėse namie 84:63 (23:11, 19:19, 24:15, 18:18) įveikė Utenos „Juventus“.

Fotogalerija

Seriją iki dviejų pergalių „Rytas“ laimėjo 2-1. Pusfinalyje Vilniaus ekipa taip pat serijoje iki 2 pergalių kausis su Klaipėdos „Neptūnu“. Pirmasis mačas įvyks trečiadienį uostamiestyje.

Šioje serijoje visas pergales pasiekė namuose rungtyniavusios komandos.

Trečiąjį sezoną iš eilės LKL pusfinalyje susigrums tie patys keturi klubai: Kauno „Žalgiris“, Klaipėdos „Neptūnas“, Vilniaus „Rytas“ ir Panevėžio „Lietkabelis“. Šios komandos keturias aukščiausias vietas pasidalijo ir reguliariajame sezone.

„Juventus“ LKL ketvirtfinalio neperžengė trečiąjį sezoną iš eilės.

„Rytas“ jau pirmajame kėlinyje pirmavo dviženkle persvara – 17:7. Antrajame ketvirtyje vilniečiai išlaikė dviženklį pranašumą, o po ilgosios pertraukos vėl šovė į priekį – 22-ąją minutę jau buvo priekyje 20 taškų persvara (50:30).

Ketvirtajame kėlinyje „Ryto“ pranašumas pasiekė 26 taškų ribą (73:47) ir nugalėtojas buvo aiškus.

Vilniečių gretose rezultatyviausiai žaidė ir puikiu taiklumu išsiskyrė Mindaugas Girdžiūnas. Gynėjas pelnė 17 taškų (4/4 dvit., 2/3 trit., 3/4 baudos).

Naudingiausias buvo Arnas Butkevičius – 16 taškų, 4 atkovoti ir 5 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai bei 26 efektyvumo balo. 5 kartus kamuolį perėmęs puolėjas pakartojo asmeninį sezono rekordą.

„Rytas“: Mindaugas Girdžiūnas 17 (6/7 metimai), Arciomas Parachouskis ir Arnas Butkevičius (5 per. kam.) po 16, D.J. Seeley 10 (5 rez. perd.), Derekas Needhamas 9 (6 rez. perd.).

„Juventus“: Dovis Bičkauskis 17 (5 kl.), Karolis Guščikas 9, Martinas Gebenas 8 (9 atk. kam.).

M.Bronius
Sveikinu su gera pergale Ši karta aktyviai žaidė gyniboje,jeigu taip žais prieš Neptūną tai gali laimėti,
sensacija!

Rytas sugebėjo įveikti Utenos Juventus! Didžiausi sveikinimai, nes toliau niekur nebepakilsit :D
2019-05-19
-4
djgafferKLP
Nepavydziu raudonai kurwai pusfinalyje. Neptunas galima pralaimeti bet kam, bet pries raudona kurwa Maskvytis puikiai paruosia komanda ir uzmotyvuoja.
2019-05-19
+4
Lengva pergalė ryto,jei butu praloses rytas,tai eurocup kita sezona nezaistu,pries neptuna nesunkiai laimes serija
2019-05-19
+1
Žalgirio fanas
rytsudžiai nusileiskit ant dziames per fuksa pries Utena laimejot serija o prieš Neptuna gausit 100procentu nes jusu zaidimas komandos abgailetinas.
2019-05-19
-13
zaliakurvanews.lt
tavo gyvenimas apgailetinas ir apskritai gimei tik del to kad tavo tevas bomzas ant gandono nesukrapste
2019-05-19
+14
ooo Rytas nustebino su tokiu rezultatu. Nu bet atspejau kad bus 2-1 Nu dabar jau bus 2-1 Neptuno naudai.
2019-05-19
+1
xxx
Finalas tradicinis bus rytas prieš žalgirį,neptūnas neaploš ryto,nes vytauta vos aplošė