Eurolygos varžybų reguliariojo sezono paskutiniojo turo naudingiausiu žaidėju tapo „Barcelona“ ekipos puolėjas Jordi Triasas, surinkęs 36 naudingumo reitingo balus.

Ispanas rungtynėse išvykoje su Bambergo „Brose Baskets“ krepšininkais (69:65) per 35 minutes pelnė tik 9 taškus (4/6 dvitaškių, 1/4 baudų), tačiau atkovojo net 20 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

2-3 vietas pasidalijo po 33 balus surinkę Milano „Armani Jeans“ ekipos puolėjas Travisas Watsonas ir Tel Avivo „Maccabi“ klubo aukštaūgis Marcusas Fizeris.

Watsonas mače namuose su Le Mano „Sarthe Basket“ komanda (63:83) per 28 minutes įmetė 18 taškų (7/12 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 1/4 baudų), atkovojo 16 ir perėmė 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 5 pražangas.

Fizeris per rungtynes išvykoje su Salonikų „Aris“ ekipa (101:94) per 28 minutes pelnė 28 taškus (9/14 dvitaškių, 10/12 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir išprovokavo 7 pražangas.

4-5 vietas užėmė po 31 naudingumo balą surinkę Roanės „Chorale“ žaidėjas Pape Badiane'as ir Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandos gynėjas Willie Solomonas.