Rusijos krepšinio čempionate penktadienį Kazanės „Uniks“ komanda, kurioje žaidžia Darjušas Lavrinovičius, svečiuose 83:79 įveikė Roberto Javtoko ekipą Maskvos „Dinamo“.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Lavrinovičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Jis per 27 minutes pelnė 19 taškų (6/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus prasižengė.

Jerry McCulloughas surinko 18 taškų ir išprovokavo 9 varžovų pražangas, Nikolajus Padiusas įmetė 11 taškų, Duškas Savanovičius pridėjo 10 taškų.

Maskvos komandoje nuo mačo pradžios žaidęs Javtokas per 17 minučių įmetė 7 taškus (3/4 dvitaškių, 1/2 baudų) ir atkovojo 10 kamuolių.

Milošas Vujaničius pelnė 17 taškų, Travisas Hansenas surinko 14 taškų, Sergejaus Bykovo sąskaitoje – 11 taškų.

Po trijų kėlinių Kazanės krepšininkai pirmavo 67:51, tačiau paskutiniame ketvirtyje spurtavę aikštės šeimininkai pasivijo varžovus ir išlygino rezultatą 72:72. „Uniks“ žaidėjas Sergejus Čikalkinas sugrąžino svečiams trijų taškų pranašumą 77:74.

Vėliau penktąją asmeninę pražangą gavęs Lavrinovičius buvo priverstas palikti aikštę, o Hansenas dviem baudų metimais sumažino skirtumą iki minimumo 76:77. Prasidėjus paskutinei mačo minutei „Uniks“ susigrąžino penkių taškų pranašumą 81:76.

Likus 16 sekundžių du taškus su varžovo pražanga pelnė Hansenas (79:81), tačiau svečių pergalę dviem baudų metimais įtvirtino Markas Tušekas.

„Dinamo“ (12 pergalių/5 pralaimėjimai) užima ketvirtąją, o „Uniks“ (10/6) – penktąją vietas.

jei lavrinovicius toks naudingas unicsui as nesuprantu kodel jie buvo ateme is jo 350 tukstanciu jo pinigu uz tokius dalykus jis gali ir nebelikti ju komandoje kitame sezone nes ji gali prisivilioti daug geresnis klubas