• „Neptūnas“ išvykoje 88:75 įveikė „Lietkabelį“ ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-0

• Trečiosios serijos rungtynės Klaipėdoje įvyks penktadienį

• Nugalėtojams 18 taškų pelnė ir 6 rezultatyvius perdavimus atliko Lorenzo Williamsas

• Paulius Valinskas panevėžiečiams surinko 18 taškų

Beveik visas rungtynes pirmavęs Klaipėdos „Neptūnas” žengė antrąjį žingsnį LKL bronzos link. Kazio Maksvyčio auklėtiniai antrosiose rungtynėse 88:75 (28:18, 22:24, 14:21, 24:12) palaužė charakterį demonstravusius Panevėžio „Lietkabelio” krepšininkus ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-0.

Trečiasis susitikimas penktadienį vyks Klaipėdoje.

„Neptūnas“ kaip ir pirmajame mažojo finalo susitikime atitrūko jau mačo pradžioje (28:18), o po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo – 50:42.

Vis dėlto šeimininkai po pertraukos pademonstravo charakterį bei po Jamaro Wilsono solo pasirodymo 27-ąją mačo minutę sumažino atsilikimą iki minimumo (58:59). Vienas taškas komandas skyrė ir prieš lemiamą ketvirtį – 64:63.

Sėkmingą panevėžiečių atkarpą aptemdė Ikenna Iroegbu trauma, kuris po prasiveržimo nesėkmingai nusileido ant parketo.

Dvikovos lūžis įvyko kėlinio viduryje, kai Gytis Masiulis pataikė tolimą metimą, o Lorenzo Williamsas pelnė penkis taškus paeiliui ir uostamiečio ekipa susigrąžino dviženklę persvarą – 76:66.

Šeimininkams dar pavyko sumažinti atsilikimą iki keturių taškų (72:76), tačiau galutinai jų viltis pražudė Tomas Delininkaitis, įmetęs šešis taškus be atsako – 82:72.

Nuostabų pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Williamsas. Amerikietis per 29 minutes pelnė 18 taškų (2/2 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 26 naudingumo balus.

Tarp Nenado Čanako auklėtinių išsiskyrė 18 taškų pelnęs (8/10 dvit., 0/3 trit., 2/5 baud.) ir 19 naudingumo balų surinkęs Paulius Valinskas. Gynėjas taip pat atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei perėmė tiek pat kamuolių per 25 minutes.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas 18 (8/10 dvit.), Marko Čakarevičius 14, Jamaras Wilsonas 11 (5 rez. perd.).

„Neptūnas“: Lorenzo Williamsas 18 (6 rez. perd., 26 naud. bal.), Deividas Gailius 15 (10 atk. kam., 23 naud. bal.), Laimonas Kisielius 11, Gytis Masiulis ir Tomas Delininkaitis po 10.