• Milano „AX Armani Exchange“ namuose per pratęsimą 101:112 nusileido Sasario „Dinamo“

• Milano klubas dar ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 86:74

• „Dinamo“ pratęsimą pradėjo spurtu 14:0

• Mindaugas Kuzminskas per 9 minutes pelnė 4 taškus

12-os taškų persvarą antrosiose Italijos pirmenybių pusfinalio rungtynėse išvaistęs Mindaugo Kuzminsko atstovaujamas Milano „AX Armani Exchange“ klubas patyrė itin apmaudžią nesėkmę.

GM: 30

Simone Pianigiani auklėtiniai namuose per pratęsimą 101:112 (21:10, 32:32, 28:19, 14:24, 6:17) nusileido Sasario „Dinamo“ ir serijoje iki trijų pergalių jau atsilieka 0-2. Trečiosios ir, galbūt, lemiamos rungtynės vyks Sasaryje.

Kuzminskas šį vakarą Simone Pianigiani pasitikėjimo nesulaukė ir aikštelėje praleido 9 minutes. Per jas lietuvis pelnė 4 taškus (2/4 dvitaškių, 0/1 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 1 naudingumo balą.

Prieš prasidedant paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, šeimininkai dar pirmavo 95:90, tačiau Achille Polonara pataikė dvitaškį, o Dyshawnas Pierre‘as – tritaškį ir tokiu būdu svečiai išplėšė pratęsimą.

Jo metu prasidėjo visiškas „Dinamo“ dominavimas. Svečiai papildomą atkarpą pradėjo spurtu 14:0 ir kaip mat išsklaidė rungtynėse tvyrojusią intrigą. Milano ekipa pirmuosius taškus pelnė iki pratęsimo pabaigos likus tik kiek daugiau nei minutei.

Šeimininkų neišgelbėjo ir Mike‘o Jameso šou, kuris per per 32 minutes pelnė 32 taškus (1/6 dvitaškių, 8/12 tritaškių, 6/7 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius pardavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

Kauno „Žalgirį“ dominantis RaShawnas Thomasas žaidė 38 minutes ir per jas pelnė 14 taškų (3/14 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 5/8 baudos), atkovojo 17 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius pardavimus, išprovokavo 9 baudas bei surinko 20 naudingumo balų.

„AX Armani Exchange“: Mike‘as Jamesas 32 (1/6 dvit., 8/12 trit.), Vladimiras Micovas 21 (6/8 dvit.), Jamesas Nunnally 17 (2/7 trit.).

„Dinamo“: Achille Polonara 29 (8/8 dvit., 3/6 trit., 34 naud. bal.), Dyshawnas Pierre‘as 21 (5/10 dvit.), Stefano Gentile 15 (4/6 dvit.), RaShawnas Thomasas 14 (3/14 dvit., 17 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (12)
kunigas
Komanda be charakterio
2019-06-01
+2
kam tas Kuzmickas pavepes zalgiri reikalingas?Ir dar algos uzsimanytu tiek,kad butu brangiausias zaidejas,nezais gi uz 300 tukst.,kai dizaineriai moka milijona,dar spaudimo gautu us Saro rai visai apsimyztu
2019-06-01
+24
Nesvaik
Si sezona gavo 900k, o verte kaip ir pakritus manau. Tai galvoju jei sutiktu uz kokius 500-600k grizti, tai saras padarytu is jo bahura.
2019-06-01
+4
Armani
bet apmaudu turejus +12 taip paleist beviltiskai visai praras pasitikejima sasaryje