Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Italijos čempiono titulą gynusio Milano „AX Armani Exchange“ klubo sezonas baigėsi krachu.

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama ekipa trečiajame pusfinalio susitikime svečiuose 96:108 (21:29, 31:22, 14:23, 23:15, 7:19) antrąkart iš eilės per pratęsimą krito prieš Sasario „Banco di Sardegna“ klubą ir serijoje iki trijų pergalių nusileido sausu rezultatu 0-3.

Naudingiausiai komandoje rungtyniavęs Kuzminskas per 27 minutes įmetė 18 taškų (4/5 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas ir užfiksavo 22 balų naudingumą.

Antroje ketvirtojo kėlinio pusėje Thomasui Rashawnui pataikius iš toli, šeimininkai kontroliavo rungtynių eigą pirmaudami 86:78. Tuomet iniciatyvos ėmęsis Mike'as Jamesas surinko 8 taškus paeiliui, Jamesas Nunnally pridėjo taiklų tritaškį ir išvedė „AX Armani Exchange“ į priekį (89:88).

Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Pierre'as DyShawnas pataikė tik antrą baudą ir rezultatas tapo lygus (89:89).

Pratęsimo pradžioje Kuzminskas pelnė pirmuosius penkis svečių taškus ir Milano klubas vis dar tebesilaikė rungtynėse (94:94). Visgi tada „Banco di Sardegna“ surinko septynis taškus be atsako ir atitrūko, Kuzminskas pridėjo dar vieną taiklų metimą ir per pridėtą laiką tapo vieninteliu „AX Armani Exchange“ krepšininku, kuriam pavyko pasižymėti taškais (96:103).

Milano ekipa šį sezoną taurės varžybose antrąkart paeiliui neperžengė ketvirtfinalio barjero, o Eurolygoje finišavo 12-a ir liko už atkrintamųjų varžybų borto.

Sasario komanda finale kovos pirmąkart nuo 2014-2015 m. sezono, kai tapo šalies čempione.

„Banco di Sardegna“: Jaime'as Smithas 29 (7/8 trit.), RaShawnas Thomasas 22 (8 atk. kam.), Jackas Cooley 20 (6 atk. kam.), DyShawnas Pierre'as 15.

„AX Armani Exchange“: Jamesas Nunnally 19 (5/8 trit.), Mindaugas Kuzminskas ir Mike'as Jamesas (6/16 metimai) – po 18, Nemanja Nedovičius 16 (4/8 trit.), Vladimiras Micovas 10.

Atrinkti (0) Visi (18)
kunigas
Tiesiog gailio Giorgio pinigu, sitaip ju nesaugo
2019-06-03
x
nutiko du blogi dalykai 1- Rytui užsidarė kelias į eurolygą, ten paklius Italijos čempionai. 2- jei tai bus Sasario komanda Žalgiris Thomaso nematis.
2019-06-03
-3
Kindziulis
italų komandos eurocupe nežaidžia - jie dalyvauja tik fiba taurėse
2019-06-03
+3
Baskai, armani, olympiakos - absoliutus fiasko, o kiek pinigu buvo ikista....
2019-06-03
-1
Sasario Dinamo
Žiūrėjau 3 kėlinį ir 4 pabaigą, vos iškenčiau, primityvus krepšinis, jokių derinių, buvo svetima gėda matyti \'bėk ir mesk\'. Sasario Dinamo bent dalinosi kamuoliu, darė šiokius tokius derinukus, bet Milano Olimpia tai kažkokia parodija su anti treneriu S. Pianigiani. Atsivaro kamuolį koks Mike James;as ar Nedovič;ius ir meta, kartais pataiko, dar kartais perduoda pora kartų kamuolį kitam ir viskas.